Wpis z mikrobloga

@tylkoocosspytam: Nie głosuje na PIS bo PO zły nie chce mi się pisać Tobie 5 stron a 4 jeżeli tak patrzysz na obraz świata. Mi wystarczy że za PO główny kierunek kultury narodu to było dobro/ tolerancja na znaczym większym poziomie a nie jeden na 2 #!$%@? się co 2 dzień iks de... I mów z tym wyborem za siebie bo ja mam znacznie większe przemyślenia polityczne :)
@debus_akren: Polityka PO to sprzedać wszystko, zamknąć wszystko i wykonywać to co Niemcy kazali, polityka PIS to wydoić pracujących szaraków i dać patoli w zamian za głosy na kolejna kadencje. A jak Ty wybierasz partie przez pryzmat „tolerancji” to aż mi ciebie szkoda. XD
@tylkoocosspytam: A znasz się na biznesie czy tylko tak mówisz ogóły? Bo za PO powstawało więcej nowych inwestycji przemysłowych długoterminowych niż za innych kadencji. Fajnie a mnie nie jest szkoda, mów za siebie x2 :). No wiesz co jak zarządy firm które są skorumpowane i w dupie mają zalecenia analitykó rynkowych to taki biznes się zamyka anie kontynuuje się ich nierentowność. Life is Brutal prosze pana ;) ale co swoje tam
@debus_akren: Te biznesmen, zadam ci jedno pytanie: jaki PO ma plan naprawy tego co PiS #!$%@?? Słyszysz jakieś konkrety? Deklaracje wycofania się z 500+ albo emerytur? Bo oni mówią wprost ze sie z 500+ nie wycofają. Masz jakieś konkrety co będą oferować? Bo te ich deklaracje to i tak o kant dupy potłuc ale oni nawet nie maja planu i pomysłu. XD nic, zero. Jedyny argument ze PiS jest zły, to
Mi wystarcza że ogarną 3 podział włądzy i wyjebią ziobrów i innych leszczy XD a niech se są te sociale ale niech to jest państwo imo... I tak Polacy jak da się im spokój z pomysłami radzą sobie lepiej xd...