Wpis z mikrobloga

@Kick_Ass: co ty pier&#@isz - widać że policja jest po gościa a jakaś baba stoi przed nim i :
1 nie reaguje na polecenia
2 uniemozliwia aresztowanie typa
poza tym to nie jest początek interwencji tylko najprawdopodobniej akcja po pierdyliardzie ostrzeżeń którymi patologia się nie przejmuje i potem jest zdziwiona że jest #!$%@?
No i pies służbowy który ma gryźć na komendę i to robi i jest na smyczy kierowany
  • Odpowiedz
@Kick_Ass:
Ameryka - przekroczenie uprawnień przez policję, bo mogą. To był ten jeden dobry postulat po śmierci Georga Floyda - policjanci robią co chcą - mają prawo Cię zastrzelić, bo się nie odsuniesz, używają paralizatorów bez potrzeby, czy mają wysrane w Twoje wołanie, że się dusisz.

No i co z tego, że później stracą pracę czy pójdą siedzieć, skoro możesz mieć do końca życia uszkodzoną nogę / umrzeć itp
  • Odpowiedz
@PiszpanJan2k21: te psy jak się przyssą to jadą do końca, widziałem jeden filmik z Police Activity na yt to tam gość miał jakiś magiczny patyk i wsadził temu psu w pysk to puścił szybciej, tu ewidentnie ktoś zapomniał patyka :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Sounds like he was swatted

Brutal police dog attack shows K-9 not letting go

April 10, 2020 | 5:08pmThis vicious police dog attack outside Santa Rosa, California, is under investigation for use of force. Watch the brutal moment when a K-9 bites down on Jason Anglero-Wyrick’s leg and doesn’t let go for nearly 90 seconds. Eyewitness video and police bodycam footage show Sonoma County deputies tasing the man, whose hands were up, before siccing the dog on him.


Anglero-Wyrick,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@AstonMilkshake: masz swój osąd, typek dostanie pewnie teraz z 500k które zapłacą podatnicy. A wystarczyło ostudzić emocje i wyjaśnić sytuacje. Gościu stoi z łapami w górze a ci i tak stosują wobec niego przymus i agresję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@cheeseandonion: Ja #!$%@?ę, wyjątkowo to policja to taka patologia że #!$%@?, mam nadzieję że ich #!$%@?, #!$%@? do więzienia razem z ludźmi których tam posłało i będą płacić z milion odszkodowania.
#!$%@? i puszczony #!$%@? wie po co pies gościowi rozrywa nogę, a te zjeby stoją i się patrzą, ale się #!$%@?łem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
https://www.pressdemocrat.com/article/news/deputy-disciplined-for-failing-to-remove-k-9-from-graton-mans-leg/
Ja #!$%@?ę, policjancie szysfko zrobili git (chociaż zapomnieli włączyć kamerek xD), do tego:

“Vader did a great job time for a treat,” the Sheriff’s Office wrote in response to a Facebook comment on their post about the incident, which was later edited.
(Vader to nazwa psa)

Nie trochę nie rozumiem co dalej się stało, no ale większa patologia niż w Polsce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
szukając info na temat końca tej sprawy znalazłem jeszcze jeden przypadek jak ktoś niewinny został pogryziony w tym samym rejonie (miał niby być złodziejem, a nie był) + jeszcze inny przypadek jak przypadkiem wypuścili psa na skutego gościa, fajnie tam mają z tymi pieskami
  • Odpowiedz
No i co z tego, że później stracą pracę czy pójdą siedzieć,


@Stgx: z tego co piszą na reddicie, po takim zwolnieniu policjanci często znajdują pracę na innym posterunku
  • Odpowiedz