Wpis z mikrobloga

@FENOMENALNY_CZARODZIEJ Syn chyba radny jak mnie pamięć nie myli. Mają takie przekonania, niech mają. Ani trochę mnie, to boli. Gdybym był z Poznania też bym raczej na niego głosował ze względów pragmatycznych. Tylko moim zdaniem przekonania polityczne w wypadku Pjotera nie mają nic do rzeczy. Jakby Polska Partia Przyjaciół Piwa się reaktywowała i traktowała go tak jak czuje, że powinien być traktowany, to by stwierdził, że zaczyna dzień od dużego pilznera. Z
@bkce: Każdy niech sobie głosuje na kogo chce xD Nie miałbym pretensji, gdyby nie fakt, że Napierała po raz kolejny nie potrafi się jednoznacznie określić. Przychodzi na eventy od Platformy, kumpluje się z Piękosiem z Platformy. Kiedy przychodzi co do czego - głosuje na PiS i chwali się tym w komentarzach xD Tak samo miota się nazywając siebie liberałem, cały czas głosząc konserwatywne brednie.
Pobierz
źródło: comment_1666611509cbFASEu3wy9HEtkEDIx991.jpg
@Mjj48003: dla miasta zawsze lepiej jeśli prezydent jest powiązany z władzą. Przykład to chociażby trójmiasto i Gdańsk za rządów PO. Tylko same powiązania nie wystarcza, najlepiej jeśli ktoś z najważniejszych urzędników jest z takiego miasta/regionu.
Przez kilka lat Gdańsk był rozkopany tak jak teraz Poznań i nadrobił dystans do reszty. W naszym przypadku to wszystko jest od dupy strony, nie wierzę że centrum podniesie się po tych remontach. Pewnie z 10
@Mjj48003: @FENOMENALNY_CZARODZIEJ: @bkce:
Jeszcze co do remontu Kaponiery to mieliśmy zajęcia z audytu na studiach i rozwiązywaliśmy studium przypadku właśnie Kaponiery. Po pierwsze, to przy rozbiórce ronda się okazało, że most który miał być łącznikiem do drogi jest w tak złym stanie, że ekipa, która to remontowała nie dostała zgody na przyłączenie tej części do mostu, bo był w tak złym stanie, że mógł się rozwalić na ament. Więc