Wpis z mikrobloga

Nishane Boszporusz, Orto Parisi Megamare i Profumum Roma Acqua di Sale. Nic lepszego pod względem trwałości i projekcji nie powstało. Do tego jakość składników nie powoduje odruchu wymiotnego.
  • Odpowiedz
@krushers: Blvgari Aqva Pour Homme, Blvgari Aqva Pour Homme Marine, Blvgari Aqva Pour Homme Atlantiqve. Też mnie ciekawi czy jest coś tańszego co nie powoduje odruchu wymiotnego bo na mnie tak działa nawet D&G Blue Eau Intense (,)
  • Odpowiedz
@randomname1: @krushers ja lubię i chwale sobie oba Bvlgari Aqva Pour Homme, Bvlgari Aqva Pour Homme Marine i w sumie Marine Toniq. Jednak Atlantiqve to perfumy idące bardziej w kierunku Versace Dylan Blue czy Dior Sauvage niż do pozostałych Bvlgari Aqva. Chyba że już źle pamiętam. Można też przypomnieć perfumy, po których jeden Mirek tej wiosny dostał w pracy komplement, za czym poszło kilka rozbiórek na wykopie jednego dnia:
  • Odpowiedz
@Borelioza666: Tak, masz rację oczywiście co do atlantiqve ale i tak raczej warto go sprawdzić. Ja znam jeszcze Eau des Merveilles Bleue Hermès ale to też nie ta półka cenowa. Tego acqua di portofino sail trzeba będzie przetestować, dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz