Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 43
911 656 + 115 = 911 771

Wyprawa po 5 kwadratów w okolicy Stogów i portu w Gdańsku - nadmienię, że udana. Na początku deszcz i generalnie ponuro, ale im później tym lepsza pogoda. Pojeździłem po okolicy portu kontenerowego, a potem węglowego - w tym drugim drogi (dobry asfalt) pokryty był grubą warstwą błota węglowego, więc szybko połowa elementów mojego roweru pokryta była karbonem :D Po powrocie ledwo domyłem go na myjni... Udało się też wjechać na Westerplatte - długo mnie tam na rowerze nie było. Udało mi się również znaleźć przejazd kolejowy obok rafinerii, o którym kiedyś chyba wspominała @zkropkao_na - po 15 minutach czekania na przetaczanie cystern zrobiłem to, co wszyscy inni rowerzyści którzy też tam jechali, ale głośno się nie przyznam ;)

Pierwszy raz na tym rowerze złapałem też gumę - nie na dziurach, śmieciach, ostrych kamieniach czy krzakach , tylko na idealnej ścieżce rowerowej przy Moście Siennickim. Dobrze że chwilę wcześniej przestało padać, bo wymiana dętki pewnie trwałaby dłużej.

#rowerowyrownik #rower #gravel #kwadraty #rowerowetrojmiasto

Skrypt | Statystyki
ikov - 911 656 + 115 = 911 771

Wyprawa po 5 kwadratów w okolicy Stogów i portu w Gda...

źródło: comment_1666546188OgwWD7lqj38LfOsgTzWySM.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Cypherspeed: O której? Może warto zanotować godzinę na przyszłość. XD

Ja się dziwię, że tam jeszcze nikt biznesu dla rowerzystów nie otworzył -- jakieś uzupełnianie bidonów, szybkie smarowanie łańcucha czy coś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ikov: wez ty tak nie oznaczaj tej mapki na czerwono, przewijam co chwile mapki o ukrainie i myślałem że kolejny post w tym temacie. A tu prosze, moje okolice zwiedasz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Abrez Szczerze? Dziś słyszałem więcej ukraińskiego niż polskiego. Wiem jak to działa - swój własny pomijam, obcy za to bardziej się rzuca w uszy, ale i tak wszędzie go słyszałem, Stogi, Westerplatte, Stare Miasto. Więc niby nie, a jednak troszkę tak :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@nocnyfilm Mam dwa rowery, ten romet to nie problem. Gorzej z tym do dojazdów do pracy - muszę coś dopasować, może assaver by wystarczył, ale pełne byłyby lepsze.
  • Odpowiedz