Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 35
909 707 + 69 + 31 + 1 + 45 + 4 = 909 857

Zostawiłem gravela w serwisie i już wiem że przy odbiorze będzie jakieś -1k w portfelu :D Ale w sumie to się spodziewałem bo wcale o ten rower nie dbałem.

45 km śmigania po dolinie starości i manewrowania po mokrych liściach na zjazdach - nie polecam.

0.5 km to miała być standarowa przejażdzka no ale deszcz się rozpadał więc tylko dojechałem do paczkomatu i wróciłem do domu xd

Doszły do mnie nowe okulary - wpadły w końcu oaki i muszę powiedzieć, że to jest gamechanger na poziomie zmiany bidonów na camelbacki albo przejście z komputeka lezyne na wahoo. Szkła są tak okrutnie dobre że jak wcześniej zmuszałem się do zakładania okularów (a jeździłem w modelach za około 200zł) to teraz wręcz odwrotnie. Polecam każdemu kto jeździ w jakichś średniakach przymierzyć jakiś dobry model bo nie byłem świadomy jaką to robi robotę.

Zbliża się też powoli zima, a razem z zimą Rapha festive 500. Chodzi mi to po głowie (ale jeżdzenie trafycyjne, a nie jak ciota na trenażerze) tylko nie wiem jak wytłumaczę rodzicom, że nie przyjadę na święta bo muszę robić kilometry na rowerze xD

#rowerowyrownik #rowerowetrojmiasto

Skrypt | Statystyki
Pobierz Cypherspeed - 909 707 + 69 + 31 + 1 + 45 + 4 = 909 857

Zostawiłem gravela w serwisie...
źródło: comment_16665400262qp2ic6IHfKCFCDlkchvDN.jpg
  • 2