Wpis z mikrobloga

#ukraina #csgo Zazwyczaj gram solo więc w teamie trafiłem 1 ukraińca i 3 rosjaninow no i akurat tak się złożyło że ci ruscy byli strasznie toksyczni, troszkę rozumiem rosyjskiego także wiedzialem ze z Ukraincem sie wyzywają także Ja też ich trochę poobrażałem i ogólnie broniłem tego Ukraińca (On się chyba bał mówić bo nic nie powiedział na mikrofonie przez cały mecz) No i dodał mnie do znajomych po meczu i patrzcie dostałem skina za parę zł a czuję jakby warty był jakies 10x tyle, miło człowiekowi na serduszku sie zrobiło ()
Velion - #ukraina #csgo Zazwyczaj gram solo więc w teamie trafiłem 1 ukraińca i 3 ros...

źródło: comment_1666534027udo0jp7rrvtndpFEzDshNP.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Velion:

W pierwszym tygodniu wojny był dramat w Overwatch'u. Nie miałem meczu bez rosyjskiej ściery wychwalającej Putina, obrażającej Ukrainy i EU ¯\_(ツ)_/¯

No to tak właśnie zobaczyłem na własne oczy, jak ta wojna jest tylko Putina, bo przeciętni obywatele jej nie popierają.
  • Odpowiedz
@Thorrand: Mnie na privie w gierce huncili poniewaz zrobilem sobie skina zolto-niebieskiego, problem polegal na tym ze nalezalem wtedy do gildii pvp i nie bylo tu tego. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mielismy gigantyczna drame na serwie i wszyscy razem z turkami jechalismy ruskich gdziekolwiek sie da az emigrowali na inny serwer. xD
Bekowo bylo, tez wtedy zrozumialem kim sa te ruskie bydlaki.
  • Odpowiedz
@BayzedMan:

To trzeba zobaczyć, przekonać się na własnej skórze. Naprawdę byłem w szoku, że prawie w każdym meczu spotykałem się z takimi sytuacjami.

Oczywiście mowa o pierwszych dniach, bo teraz to zjawisko zniknęło. Podejrzewam, że w innych grach również już tego nie ma (lub jest
  • Odpowiedz
@Thorrand: Na CS to samo. Rzadko kiedy ruskie się nie odpalają jak ktoś zagadnie o wojnie.

Plują się jak jacyś zdziczali ludzie do tych mikrofonów. Strasznie to irytujące jak ma się czas na 1 grę raz na kilka dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Thorrand: Zgłaszałem ludzi z 'Z' w logo i plujących się. Informacji zwrotnej o banie nie dostałem nigdy. Ruscy to żyła złota dla CS więc pewnie nic się tam nie wydarzy.
  • Odpowiedz
@Wejd1:

Aaaaaaa noo też racja. Wszystko zależy od polityki firmy... Pewnie dlatego przenieśli w World of Tanks Ukraińców na EU serwer, no bo musieliby zbanować wszystkich Rosjan xD

Choć w WoT bany były tylko na czat, (wtedy gdy ja grałem) nigdy na konto (za wyzywanie). Mogłeś nawet wysyłać ludzi do obozów zagłady i wychwalać Hitlera a bana na konto nie dostałeś, tylko na czat ;p
  • Odpowiedz
@Thorrand: @BayzedMan: @Wejd1: @Wejd1:

No to ja tak z moich osobistych osiągnięć mogę powiedzieć, że dostałem już 3 bany w OW za pisanie "gl hf fck putin" oraz "gg wp fck putin".

Support oczywix leciał w #!$%@? jak się odwoływałem, że obrażam ruską społeczność i to dlatego. Na pytanie co z ich tekstami, które po translatorze wrzucałem, gdzie życzyli mi tego samego co ukrainie, nazywali miłośnikiem nazistów i np szkoda, że im się w 2 wojnie z niemcami nie udało pozbyć jak to oni nazwali europejskiego raka XD to pisali, że nie mogą mi ujawnić informacji, ale przyjrzą się sytuacji. Z tego co widziałem to cyferki na koncie
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja:

Na końcu i tak Ci napiszą na wykopie, że to wojna Putina a nie społeczeństwa :)

Wyobraź sobie, że grasz w gierkę i pepiczek śmieje się np. z kar nałożonych na PL za Turów. Albo mają bekę z blokowania nam funduszu
  • Odpowiedz
kod@Thorrand: W docie to samo, ruscy grają na eu west i masz ich co chwile w gierce
Cały czas coś #!$%@?ą po rusku na all chacie a jak im powiesz, że to eu west i po angielsku mają pisać to spamują Z
  • Odpowiedz