Wpis z mikrobloga

Wykopki to najbardziej toksyczni ludzie w necie. Zawsze jak się do kogoś przyj3bią to będą drążyć i drążyć aż ten ktoś stąd w #!$%@? zniknie a później te same wykopki płaczą, że na tym portalu już nie ma prawie żadnego contentu.

#wolski #ukraina
  • 38
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje czysta-brudna prawda, wrzucisz coś na Reddita - kulturalne i ciekawe dyskusje, wszyscy mili i uprzejmi, a na Wykopie? Na Wykopie jak w chlewie - obraźliwe i uszczypliwe komentarze, ból dupy i kwik upośledzonych wykopków, którzy nie przepuszczą najmniejszej okazji żeby kogoś zgnoić, a później płaczą, że "hlip hlip l0szki to curvy!!! Dlaczego żadna mnie nie chce? ;("

XD
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje: Cześć wykopków to takie typowe polaczki ze stereotypów. Ktoś wybije się ponad nich to natychmiast trzeba go zgnoić, sami mają smutne życie i mają ból dupy jak ktoś jest bardziej ambitny
  • Odpowiedz
Wykopki to najbardziej toksyczni ludzie w necie. Zawsze jak się do kogoś przyj3bią to będą drążyć i drążyć aż ten ktoś stąd w #!$%@? zniknie a później te same wykopki płaczą, że na tym portalu już nie ma prawie żadnego contentu.


Wykopki to najbardziej toksyczni ludzie w necie. Zawsze jak się do kogoś przyj3bią, to będą drążyć i drążyć, aż ten ktoś stąd w #!$%@? zniknie, a później te same wykopki płaczą,
StaryWedrowiec - > Wykopki to najbardziej toksyczni ludzie w necie. Zawsze jak się do...

źródło: comment_1666549604D7FboPbnN51dm1FkZyGMQP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Zawsze jak się do kogoś przyj3bią, to będą drążyć i drążyć


@RenkaRenkeMyje: Halo! Gdzie plus przy moim poprzednim komentarzu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pokazałem ci jak poprawnie napisać kawałek tekstu, a że użyłeś słowa "zawsze", to postanowiłem wcielić je w życie.

A teraz daj plusa i poszukaj w necie definicji słowa "zawsze", bo ewidentnie jej nie znasz.
  • Odpowiedz