Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki w #uk jaki internet polecacie? Przeprowadzam się niedługo, nie będę mógł swojego virgin zabrać ze sobą, a BT ma dość drogie deale. Nie chcę telefonu, ani tv, sam net. Dzięki za sugestie.
#pytanie #pytaniedoeksperta
  • 28
@Budo: jeden kij.
Szukaj lokalnego dostawcy (może ktoś jest?)
Jak nie to szukaj najtańszej oferty w stosunki prędkość/cena.

Jak w okolicy nejnmasz Virgin lub innego zamiennika to nie ma wielkiego znaczenia czy weźmiesz net od BT, czy Sky, czy Nie, czy cokolwiek bo wszyscy i tak korzystają z tej samej infrastruktury openreach. Szukaj najtańszej opcji która ci odpowiada.

Ja mam Now broadband - wychodzi najtaniej.
Popatrz też przez aplikację Topcashback /
@Budo: Wiem, ale dla większości każdy inny wybór to gorszy wybór. Może tańszy ale za to bardziej ch*jowy XD. Tak, może być bardziej...

Hyperoptic


@DrGreen_2:

Hi Jofiel,



We're getting in touch to give you an update on your data (i.e. the contact information you gave us when you registered interest in Hyperoptic).



It's been more than three years since you registered, so we wanted to give you the
@Budo jeśli w nowym miejscu nie będziesz mieć linii Virginia to faktycznie bez sensu. Po prostu pomyślałem że płacisz £50 za 100Mbits już X czasu , i nic z tym nie robisz , ale skoro przeprowadzasz się to jak najbardziej zasadne . Tak jak ktoś wyżej napisał , niestety ale bezkonkurencyjny , tam gdzie hiperoptic nie dociera
@Budo: ja płaciłem £24 za 100/10 w Virginie, skończył mi się kontrakt, jeden telefon i jest £29 za 200/20. Teraz mają podnosić do 250/25 za te same pieniądze.

Zawsze używaj porównywarek ofert, comparethemarket, uswitch, broadbanddeals etc.,.i zawsze kilku, bo często mają exclusive offers.

U mnie cityfibre położył w ziemi światłowód 10 miesięcy temu i cisza. Dostają hajs od rządu za infrastrukturę i chyba idą na ilość.
@Budo: Bt ma podobne ceny co virgin. Bardzo dobra stabilność i obsługę klienta.
Place £58 za gigabit (+12 miesięcy xbox pass ultimate w zestawie).
@Admast: do Now nie mam dostępu, ale znalazłem 145 mbps ze Sky za 30 funi miesięcznie, 100 funtów voucher i 18 miesięcy kontrakt. Nie jest źle. Dzięki za sugestie.