Wpis z mikrobloga

Zwykły wstyd, żeby taki duży klub z tak dużego miasta się bujał w 3ciej lidze. Gdyby nie dziwni inwestorzy, kibole i brak porozumienia z miastem to może by coś było chociażby zaplecze ekstraklapy. A tak Zawisza kontra Pcim Dolny...
@mroznykasztan: I dlatego w ogóle mi nie szkoda tego klubu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podobnie jak Wisły, ale Wisła miała szczęście że ich Błaszczykowski wyratował za własne pieniądze.
Jakoś są kluby gdzie kibice potrafili ratować klub, chociażby Widzew czy Hutnik Kraków. Ale są też tacy kibice którzy swój klub niszczą.
@rudy_karzel: gościu tylko dzięki kibicom ten klub dalej istnieje i przeszedł drogę od A klasy do III ligi obecnie, z perspektywami na dalszy rozwój. Poczytaj sobie trochę o historii jak to było z oszustem Osuchem. Gdzie on teraz jest? Dlaczego nie działa dalej w piłce ani w przestrzeni publicznej tylko siedzi zabunkrowany gdzieś za granicą? Oczywiście kibole nie są bez winy. Wiele złego się wydarzyło, ale trzeba oddać, że po raz
@BaltiBaltazar: skoro tak mówisz to poczytam, może faktycznie nie wiem wszystkiego.

Historia jaką ja znałem to że za Osucha była eklapa i dobre wyniki, ale kibole się na niego #!$%@?, zaczęli go gnębić, więc on pozbył się klubu, co doprowadziło do jego upadku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rudy_karzel: ten Byznesmen kupił klub od miasta za pieniądze które dostał od miasta a prawda jest taka, że paręnaście lat temu tak jak i teraz to kibole wprowadzili klub z A klasy do trzeciej ligi gdzie przejął go znany Byznesmen i agent piłkarski. Byznesmen chciał wymusić na mieście żeby oddało mu cały kompleks CWZS Zawisza za bezcen a cały kompleks to oprócz stadionu kilka hektarów terenu, całkiem dobrze prosperujący hotel i