Wpis z mikrobloga

Już od jakiegoś czasu #stonoga kręci antyukraińskie tematy, że uchodźcy dostaja Polacy nie itp. Teraz daje tam jakiś materiał, że rzekomo "polski majątek narodowy wyprzedany" ale to pomijam, najlepszy fragment to podlinkowany z timingiem, że "wojna nie kończy się tylko dlatego, że zależy na tym Amerykanom" xDDD Dalej mówi, że no tak #rosja to wróg Polski, ale USA nie jest lepsze xD W 4:50 dalej pieprzy głupoty o "konflikcie którzy budują Amerykanie w imię własnych interesów" dalej jest grożenie atomem xD #ukraina #wojna
Shrug - Już od jakiegoś czasu #stonoga kręci antyukraińskie tematy, że uchodźcy dosta...
  • 16
  • Odpowiedz
W 4:50 dalej pieprzy głupoty o "konflikcie którzy budują Amerykanie w imię własnych interesów"


@Shrug: Oho. Już nie lubimy Zbysia, bo śmie kwestionować krystaliczni czyste intencje naszego bezalternatywnego sojusznika xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Shrug: patusy to jego ulubiona Widownia więc o nią dba. Magazynier Mariusz i Ochroniarz Andrzej już czekają z chrumkaniem "pacz jak mondrze godo, i za to zamkli te ziobry ( ͠° °)"
  • Odpowiedz
@TestoSynth: nie chodzi o kwestionowanie intencji Ameryki, tylko prosty fakt, który zauważył chociażby sekretarz NATO Stoltenberg który powiedział, że wojnę na Ukrainie można zakończyć w prosty sposób - po prostu wystarczy, że Rosja wycofa swoje wojska. Natomiast Zbychu pcha wersję, że to wina USA, że wojna trwa. Nie no najlepiej jakby Ukraina się poddała tego drugiego dnia, już byśmy mieli spokój i by było okej - to jest takie myślenie
  • Odpowiedz
@michalgrande: ja Zbycha zawsze oglądałem dla funu i znam wiele jego odpałów i traktowałem to jako patostreamerkę, jego poglądy i niektóre posunięcia zawsze budziły we mnie wątpliwości, tylko po prostu teraz po pierwsze - brak prawie śmiechowego contentu w jego wykonaniu, względem wcześniejszych lat, dwa - ze względu na wojnę na Ukrainie próbując robić ukłon właśnie w kierunku sebiksiarsko-patusiarskiej widowni o czym pisze @CzarnyOwiec wali taki przekaz, że Ameryka zła itp
  • Odpowiedz
@200Amra: przypomnijmy jak ktoś nie wie: od lewej Stonóg, dalej Osadowski-Ludwiczek w czasach robienia zdjęcia nadworny informatyk Korwina, teraz kamrat u Jabłonowskiego, za nim tzw. Hugo Chavez, twórca TV ASME (Antysocjalistyczne Mazowsze - m.in. materiały Michalkiewicza były puszczane) a na pierwszym tle Garbula działacz partii Korwina, który zarażał kobiety z partii kiłą xDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shrug: co by nie mówić to całe te uniwersum jest zdrowo powalone, ale ostatni typ od kiły to już pozamiatał. Prawicowa wersja Simona molla ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@siedze_w_samych_gaciach: związek Jaszczura z Ludwiczkiem to wbrew pozorom świeży temat, spikneli się jakoś niedługo przed pandemią tak mi się zdaje. Wczesniej Ludwiczek przez wiele lat obsługiwał wideoczaty z JKM i o ile się nie mylę ten oryginalny kanał na YT NPTV co teraz nazywają Niezależna Polska TV, tak naprawdę miał skrót od Nowej Prawicy TV (przed partii KORWIN partią JKM było KNP - Kongres Nowej Prawicy) A Jaszczur nagrywal amatorskie filmiki
Shrug - @siedzewsamych_gaciach: związek Jaszczura z Ludwiczkiem to wbrew pozorom świe...
  • Odpowiedz
@Shrug: do czasu wojny na Ukrainie zastanawiałem się komu on służy i z czyjej je ręki, bo z poziomu polskiej sceny politycznej był zmienny jak kameleon, teraz już wiadomo że dostaje środki w walucie ze wschodu
  • Odpowiedz