Wpis z mikrobloga

Kazał wam kiedyś psychiatra przynosić na wizytę tabletki przed wypisaniem kolejnej recepty, żeby sprawdzić ile zostało?

Moja druga wizyta, pierwsza po idąc po receptę na przedłużenie leków (rpw, Medikinet), przed terminem ze względu na wyjazd. Powinienem mieć zapas na 2 tygodnie jeszcze, tylko jeden listek zgubiłem razem z plecakiem (szczerze, zostawiłem w autobusie) ()

Zastanawiam się jaka jest szansa że każe mi pokazać ile zostało i doliczy się braku. Bo do zgubienia głupio się przyznać, nie mówiąc żeby uwierzył...

#psychiatria #adhd #opiaty #depresja
  • 7
@Reevo: wpis brzmi jak typowe cpunskie wykręcanie, przejrzałam poprzednie wpisy i jak tam kilka wolnych paczek i dawka 40cr w kontekście zgubienia jednego listka, który ma wystarczać na dwa tygodnie xD

Może czas na zmianę terapeuty? No chyba ze chcesz ćpać a nie się leczyć to sugerowalabym nie #!$%@? takich głupot jak we wpisie
@Reevo: wpis brzmi jak typowe cpunskie wykręcanie, przejrzałam poprzednie wpisy i jak tam kilka wolnych paczek i dawka 40cr w kontekście zgubienia jednego listka, który ma wystarczać na dwa tygodnie xD


@trapped: Co wyćpałem to moje, ale liczyć umiem i potrafię wysterować tak żeby się spinało ʕʔ.

Powinienem mieć 22xCR20 na poniedziałek, a 9 sztuk się zniknęło. Przy 40mg/dziennie, listek to dokładnie tydzień.
@Reevo: zaden nie cpun nie pomyśli ze lekarz będzie liczył ile tabletek mu zostało xD myślałeś żeby pójść do specjalisty i rzetelnie przedstawić jak wyglada sytuacja? O tym jak wpływa ssri, o latach modafinilu? Nie sądzisz ze mogło to rozwalić Ci działania przekaźników w mózgu i może należałoby wdrożyć inne leczenie, zeby komfortowo funkcjonować?
@Reevo: zaden nie cpun nie pomyśli ze lekarz będzie liczył ile tabletek mu zostało xD myślałeś żeby pójść do specjalisty i rzetelnie przedstawić jak wyglada sytuacja? O tym jak wpływa ssri, o latach modafinilu? Nie sądzisz ze mogło to rozwalić Ci działania przekaźników w mózgu i może należałoby wdrożyć inne leczenie, zeby komfortowo funkcjonować?


@trapped: Meh, funkcjonuję komfortowo.

A ty jesteś rzetelna ze swoim specjalistą? Bo jak się bawimy w
@Reevo: tak, od momentu jak depresja mnie całkowicie dojechała to nie mam tajemnic przed psychiatra. Ale nie polecalabym czekać do tego momentu. Które wpisy nie robią dobrej reklamy?