Wpis z mikrobloga

@Silklash: sunfyre którego jeszcze nie pokazali, Tesarion niebieska królowa o barwie kobaltu to też ciekawa opcja ale tych dwóch niestety nie zobaczmy do czsu drugiego sezonu , jak na razie to będzie Vermithor
  • Odpowiedz
@yuck: O tak, Meleys najpiękniejsza jak dotąd! Long boi Caraxes mega charakterystyczny i charakterny, i ma świetny ryko-pisk, pasuje do tego skurczybyka Daemona i ze wszystkich smoków miał najwięcej czasu antenowego. Szkoda że tak krótko widzieliśmy Morski Dym, bo nawet z daleka bardzo dostojnie wyglądał. Vhagar jak stara żółwica czy inny legwan, jak dla mnie nie robi wow smoczym wyglądem, tylko rozmiarem i świetnym efektem 'postarzenia'. Syrax jedynie nie budzi u
  • Odpowiedz
@mm1703: Wydaje mi się, że Balerion wyglądałby jak ogromny Drogon, bo chyba był smokiem tego samego typu (w serii aktualnie smokiem w tym typie jest chyba Seasmoke i Dreamfyre)
  • Odpowiedz
@Mtsen: Sądząc po czaszce, to chyba tak. Głowa bardziej szeroka niż długa, krótki pysk i rogi-kolce wokół czaszki. Ale myślę, że twórcy dodaliby mu to coś, żeby budził i podziw i grozę i efekt 'ooooooo kuuuuuuurwa!' jednocześnie. (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Silklash: Dla mnie Vaghar bo mocno sie wyroznia swoim paskudnym wygladem, pasuje do Aemonda :) Caraxes tez ciekawy z ta dluga szyja. Vermithora chcialbym zobaczyc w pelnej okazalosci. Reszta zbytnio sie nie wyroznia, takie o smok marki smok.
  • Odpowiedz