Wpis z mikrobloga

A front się przesuwa na korzyść strony wygrywającej czy przegrywającej?


@Filipterka25: A to zależy. Jak teren zdobywała Rosja to wszędzie czytałem że to nie oznacza wygrywania bo celem jest zniszczenie sił Rosyjskich. Potem gdy Ukraina zdobywała rejon Charkowa przy minimalnych stratach osobowych Rosji to było to gigantyczne zwycięstwo bo w wojnie chodzi o zdobywanie terenu. Tak więc sam już nie wiem. Możemy przyjąć że gdy Rosja zdobywa teren to przegrywa a
Jak teren zdobywała Rosja to wszędzie czytałem że to nie oznacza wygrywania


@Koniasz: Czy Rosja wygrała już?

Potem gdy Ukraina zdobywała rejon Charkowa przy minimalnych stratach osobowych Rosji


@Koniasz: xD

Rosyjskich


@Koniasz: Słuchaj - jaki masz problem z pisaniem poprawnie? Braki edukacyjne czy coś?
Słuchaj - jaki masz problem z pisaniem poprawnie? Braki edukacyjne czy coś?


@Filipterka25: Z małej to mogę pisać tylko polskich czy ukraińskich.

Czy Rosja wygrała już?


@Filipterka25: Przecież pisałem że wygrywa Ukraina od samego początku. Ruska onuco, przestań kwestionować zwycięstwa Ukrainy albo pójdę na policje i złoże zawiadomienie.
Przecież pisałem że wygrywa Ukraina od samego początku.


@Koniasz: W skali strategicznej tak - gdyż to Rosja przepala swój strategiczny zapas sprzętu a Ukraina nie.

Jak myślisz, prościej jest odbudować elektrociepłownię czy od zera zrekonstruować armie pancerną nie posiadając produkcji czołgów?
W skali strategicznej tak - gdyż to Rosja przepala swój strategiczny zapas sprzętu a Ukraina nie.


@Filipterka25: I co w związku z tym ? Wiesz coś o planach wojny z NATO ?

Jak myślisz, prościej jest odbudować elektrociepłownię czy od zera zrekonstruować armie pancerną nie posiadając produkcji czołgów?


@Filipterka25: To i to będzie ciężko Ukrainie odbudować po tym gdy ich jedyna fabryka czołgów w Charkowie został zniszczona. ( ͡°
To i to będzie ciężko Ukrainie odbudować po tym gdy ich jedyna fabryka czołgów w Charkowie został zniszczona. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Koniasz: Zapewne otrzymają sprzęt zachodni, gdyż jakoś tak wszelkie T-69 okazały się z grubsza warte wielkie gówno.

I co w związku z tym ? Wiesz coś o planach wojny z NATO ?


@Koniasz:

1. Nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi.
2. Jak to co
1. Nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi.


@Filipterka25: Argumenty się skończyły ? (teraz dałem dwie)

jeżeli Rosja nie wyprodukuje sobie czołgu, to nie bęzie miała czołgu


@Filipterka25: Całe szczęście że Rosja jest jednym z największych producentów czołgów.

, gdyż tak jakby wszyscy producenci czołgów poza Chinami nie są skłonni jej ich sprzedawać.


@Filipterka25: A Ukrainie kto sprzedał czołgi ?(3) Bo z tego co wiem dostali jedynie T-72 w wersjach
Całe szczęście że Rosja jest jednym z największych producentów czołgów.


@Koniasz: Tak, stąd te nieprzebrane ilości T-90 i T-14, tak by musieli wyciągać z demobilu T-62 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ze strategicznego punktu widzenia to Rosja jest aktualnie na wygranej pozycji, chociaż mam nadzieje, że to się zmieni.


@Matrioszka69: Tak, okupuje z grubsza bezwartościowe tereny, które utraci w ciągu maksymalnie półtora roku, straciła ponad 1/4 IT-owców
Zajęty Chersoń- miasto obwodowe. Zniszczone 40% energetyki w kraju oraz ogromny kryzys w samym państwie. Prawda jest taka, że ludzie są tak niepewni jutra, że kraj gospodarczo umiera.


@Matrioszka69: Ukraina wygrywa xD. Jak taka pacynka która zostanie wyrzucona na śmietnik gdy tylko przestanie być potrzebna. Jak czytam o przyszłej odbudowie Ukrainy to mi się śmiać chce. W głowach wykopków w ciągu 5 lat Ukraina prześcignie Polskę a w 10 Niemcy.
xD za półtora roku z uKRAINY zostanie coś podobnego do Naddniestrza


@Koniasz: Powtórzmy: front się przesuwa na korzyść Ukrainy. W jaki sposób ma to spowodować, że stanie się państwem nieuznawanym o rozmiarach niewielkiego powiatu?

A jaki % wartościowych kadr straciła Ukraina przez emigracje?


@Matrioszka69: A jakie to ma znaczenie z perspektywy rosji?

Jak kurde przy zabijaniu kogoś stracisz rękę to nadal nie masz ręki.

Zajęty Chersoń- miasto obwodowe.


@Matrioszka69: