Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Pewna scena zainspirowała mnie do tego wpisu. Widziałem ją już multum razy, ale jakoś nie miałem weny do wyskrobania tematu.

Zauważyliście, że gdy idzie sobie jakaś kosa, taka dupcia 10/10, wysportowana, szpile, jakaś mini co opina jej wszystkie krągłości, no ukuł by jom, no ukuł. I w tym samym momencie idzie jakaś inna laska to ZAWSZE ale to ZAWSZE popatrzy się na nią z taką lekką pogardą i jednocześnie zazdrością? Dzisiaj takie coś znów zobaczyłem i ta druga też była ładna, mimo to w myślach aż było słyszeć "ty szmato, ty zdziro" xD #rozowepaski dlaczego tak jest?

#logikarozowychpaskow #ladnapani
Mega_Smieszek - Pewna scena zainspirowała mnie do tego wpisu. Widziałem ją już multum...

źródło: comment_1666454700sXmqbBS2bLsadJnoRuaWif.jpg

Pobierz
  • 12
@lexico: No tak, ale skąd się ona bierze? Przecież kiedy normalny facet widzi innego, o idealnej sylwetce i wyglądzie to też może zazdrościć, a jednak nie zachowuje się w ten sposób, tylko raczej uświadomi sobie ile to pracy kosztuje.
@lexico: kierują się żelazną logiką: na bank inna laska jeśli wygląda 10/10 to robiła wszystko u chirurga, a skąd miała pieniążki? No wiadomo, więc szmata ( ͡° ͜ʖ ͡°)