Wpis z mikrobloga

@TetraHydroCanabinol a jeśli bym chciała zapytać o podobne, ale bardziej kobiece/unisex - też warto do tego wpisu zajrzeć? Jestem nowa na tagu - na razie nie ogarniam jak można by znaleźć już podobne wpisy zamiast zawracania wszystkim głowy tym samym pytaniem po raz n-ty.
  • Odpowiedz
@fantasmagorian: Skoro kulturalnie dopytuję, to po co ten wymądrzający się ton? Weź wyluzuj. Po prostu jestem zaskoczony, ponieważ nosiłem ten zapach niedawno kilkukrotnie i nie wyczuwam tam żadnych kadzidlanych, a tym bardziej kościelnych niuansów, zwłaszcza że MdS nie aspiruje do bycia takim zapachem. Tak, wiem, każdy ma inną skórę, nos. Stąd byłem zwyczajnie ciekaw, czy np. może Ty tak odbierasz labdanum. Odpowiedź uzyskałem, dziękuję.
  • Odpowiedz
@damienbudzik: Na pewno część powtarza się z innymi, ale z mojej strony polecę Jovoy La Liturgie des Heures (kadzidło+cyprys), Unum Lavs, Heeley Cardinal i praktycznie nieosiągalne L'Eau Trois od Diptyque. Niespecjalnie polecam CdG Avignon (trwałość wody z kranu), Nou Oliban (samo chłodne i nie dymne olibanum, dość syntetyczne), przekombinowane Montale Full Incense. Jest tego masa
  • Odpowiedz