Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak bardzo można ufać tym mapom cz? Planuje wbić na Babią górę od przełęczy Krowiarki ale 4,7km i 2h 39 minut brzmi jakoś zbyt pesymistycznoe. W sensie 4,7km to mi się wydaje, że opedzluje w 1,5h a nie 2,5h xd

I jeszcze jedno pytanie, czy jest tam gdzieś obok jakiś darmowy parking? Albo czy ten płatny będzie otwarty w nocy bo mam zamiar zdąrzyć na wschód słońca xd

Też czytałem, że niby samo wejście coś kosztuje ale czy serio ktoś tam będzie o 4 w nocy? XD

#gory #babiagora #mapycz
  • 10
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: nie ma, wszystkie platne. Parkowanie poza nim to gwarantowane 250 zeta w plecy. Jak sie wyrobisz w 4h to bedzie fajnie. 2.5h to przy zajebistych warunkach, w tej pidzdzie to nosa nie bedziesz widzial. Powodzenia. Ktos musi dobijac death counter babiej.
  • Odpowiedz
Bedzie. Czeska psiarnia ma tam zniwa caly rok. Zakladaja buta i zostawiaja walentynke. No tak, predkosc poruszania sie jest na poziomie pelzania i to przy niezlych warunkach. Zreszta sam zobaczysz.
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: tutaj info o zamknięciu odcinka czerwonego szlaku:

http://www.bgpn.pl/komunikat-turystyczny

Komunikat turystyczny

z dnia 18.10.2022 r.

UWAGA! UWAGA! Informujemy, że z dniem 03.10.2022 do 30.11.2022 r. szlak czerwony na odcinku: Polana Krowiarki - Sokolica zostanie zamknięty. Dojście do Sokolicy możliwe będzie przez Górny Płaj (szlak niebieski) i Perć Przyrodników (szlak zielony). Za utrudnienia na szlakach związane z remontem przepraszamy.
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: Myślę, że 2h 30m to adekwatny czas, ja gdzieś tyle szedłem dość spokojnym tempem, ale to było we wrześniu w dzień (trochę śniegu na końcówce). Jeżeli uważasz, taki szlak zrobisz w 1,5h bo masz kondycję, to może masz rację. To przy założeniu, że potrafisz odnieść swój czas do czasów z drogowskazów, łażenia po ciemku i po prawdopodobnie oblodzonym terenie. Jeżeli nie potrafisz, to chyba potrzebny mem z papieżem :)
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst:
Zimą, styczeń 2021 zeszło mi całość 4h moving time, I 5h całościowo z przystankami na ciepłą herbatkę z termosa. Daje obrazek z pętelką.
A, widzę że nawet zaliczyliśmy Małą Babią Górę - ogonek z lewej strony mapki

Nie wiem jakie teraz tam są warunki, ale właściwie zawsze w rzeczywistości idzie się szybciej niż pokazują to mapy czy znaki, o ile masz wprawę i w miarę dobrą kondycję ( ͡
Mikeymw - @Anty_Chryst: 
Zimą, styczeń 2021 zeszło mi całość 4h moving time, I 5h ca...

źródło: comment_1666471455UZ4rS9B9jmLvF9TEyPiGHp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz