Wpis z mikrobloga

@taguje: Ale te rzeczy działały, może brakuje baterii, ale baterii nie wolno i tak przesyłać więc proszę się nie napinać, dla mnie to już są elektrośmieci, ale może komuś się jeszcze przydadzą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
@Wynoszony: ja #!$%@? typowy Janusz. Ma w domu śmieci i wyśle je paczkomatem, który do tego nie służy, bo nie chce mu się ruszyć dupy by oddać to w odpowiednie miejsce. Pomijam fakt, że co jakiś czas można takie śmieci wystawić przed budynek mieszkalny
  • Odpowiedz
@Wuja_Patryk: Nie wszędzie, ale chyba w każdej biedronce jest kontener na elektronikę. Takie małe rzeczy można tam wrzucać. Jak ktoś ma zepsuty telewizor 50 cali no to już byłby to problem, ale to chyba i tak można sobie jakąś firmę przez neta znaleźć, co to za darmo odbierze.
  • Odpowiedz
@Wynoszony:

O #!$%@?, jaki dekiel, rzeczywiście oszukałeś system, #!$%@?ąc się z ładowaniem tego wszystkiego, pakowaniem i przewożeniem zamiast poczekać na jakieś organizowane raz na kilka miesięcy punkty zbiórki takich śmieci, pomijając fakt, że ta usługa nie jest do tego przeznaczona. Jeżeli nie chcialo ci się czekać, to w każdym małym mieście masz punkt zbiórki odpadów komunalnych, czynny 5 dni w tygodniu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Wynoszony: elektrośmieci i gabaryty wywalasz pod śmietnik na blokowisku i następnego dnia już ich nie ma, bo Panowie Żule wszystko ładnie utylizują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wynoszony: mam lepszy protip mniej zachodu, pakujesz elektrośmieci w nieprzeźroczysty worek i cyk do osiedlowego śmietnika. W dodatku dajesz prace ludziom którzy potem to muszą sortować. Profit i dobry uczynek w jednym. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz