Wpis z mikrobloga

@razvizion niestety większość scen jest zbyt ciemna. Na oledzie LG CX napisy walą po oczach na tle ciemnego obrazu. Ja rozumiem, że kręcili w pomieszczeniach przy naturalnym świetle świec, ognia ale są technologie i możliwości aby te sceny wyglądały lepiej. Generalnie obraz jest jakiś szarawy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Pompejusz: ogólnie to gdy pominie się cała markę got, to najwięcej dla promocji house of the dragon zrobił właśnie Amazon wypuszczając w tym samym czasie najdroższy serial świata który jest totalnym dnem, przez co HOTD wygląda na arcydzieło

podsumowując to pierścienie są tak słabe że wystarczy że dom smoka po prostu jest xddddd
@Daqnny: Dopiero w 7 epizodzie miałem problem, wyłączyłem TPC i GSR, jak ręką odjął, ale oglądać się dało tylko w ciemnym pomieszczeniu i ustawieniu mocy panelu na max.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mlnrz: @razvizion: Rod Smoka na propsie, ale te ciemne sceny to na prawdę jakaś patologia. Miałem już obawy ze może tv mi się psuje i musiałem konkretnie pogrzebać w ustawieniach żeby doprowadzić do stanu oglądalności xd

@Daqnny: Zakładam, że macie OLEDy gdzie niczym niezwykłym jest słaba ich jasność, szczególnie w HDR.
Na dobrym fullarray LED nie mam tych problemów.

Dopiero nowe QD-oled są czegokolwiek warte jak chodzi o dobry
@m0rgi: Spoko, ale większość społeczeństwa jednak nie ma qd-led, co więcej dużo osób oglada sobie seriale np na laptokach itp. Niech nie świrują tak z tymi efektami, bo zaraz kinematografia zrobi się jak gejming ze trzeba będzie co chwile kupować nowe telewizory żeby się dało oglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)