Wpis z mikrobloga

Nie no to już jest #!$%@? Choroszcz totalna. Ktoś dobrze napisał "Jak Barnej po drugim bocianie" ale nie nawet chyba Barni nie ma takich odpałów po litrze bociana xDDD ja rozumiem nikt nie jest idealny każdy popełnia błędy i zdarza się robić głupie rzeczy po "PiwoWinoWódce" no ale tak było wcześniej. Jak był po dobrej stronie to sam przymykałem na to oko i nie komentowałem jego odpałów, no ale cóż zamienił się w bohaterów serialu i chyba przedawkował szkolną. Ehhh wielka szkoda, no ale pisałem że będę wchodził na jego filmy tylko nie lajkował. Ale to już za dużo. Kompleks Boga, a Messi był dobrym piłkarzem jak on shoterem (Czego mu nie ujmuje) no ale zawsze może pojawić się ktoś o nicku "Ronaldo" i on będzie go przewyższał.
#kononowicz
Bart-Max - Nie no to już jest #!$%@? Choroszcz totalna. Ktoś dobrze napisał "Jak Barn...

źródło: comment_1666401892E20Nl3gXYZ3t5icMdZqQSp.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Bajkonur: O dziwo byłby odwrót gdy jak wstanie rano (Albo po południu) to nawet zrobi lajta albo filmik z własnym głosem. i po prostu powie "przepraszam #!$%@?łem" ale obawiam się, że to nie możliwe.
  • Odpowiedz
@Bart-Max: Raczej niemożliwe. Ego to mial #!$%@? zawsze i jakie to on kanaly postraca, jak bedzie mial pragnienie, ale jakos szlo. Szoter to w kolano strzal, bo albo zgina sie kark, gdy ktos rosci prawa, albo sie traci kanal. Miec czy byc, jak to mowia i nie chodzi wcale o kase wyjatkowo. Chyba nie chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bart-Max: typ brzmi jak dzieciaczek w wieku 18-19 lat, który inspirowany jakimiś young multim/frizem/xayoo poczuł się wielki, bo ma 30k subów na youtube. tfu na #!$%@?, którego praca ogranicza się do wycinania 2 minutówych urywków z 10 minutowych filmów.
  • Odpowiedz
@mielonka_madej: No cóż miał 2 strike czyli kanał zagrożony i dogadał się z kanałem "Wojtek z Bombasu" który prowadzi na pewno nie major i mu zdjęli strajka i Olo z nim rozmawiał telefonicznie. I co najlepsze Olo na lajcie nie nazwał go lateksem czy coś tylko zrozumiał jego drogę i tak dalej, no ale on dalej swoje. Czyli skrócie poszedł deal między nim a centralą o zdjęcie zgłoszenia. A teraz wojuje
  • Odpowiedz
@Bart-Max: po odejściu barneja w ekipie MCZ zwolnił się wakat na stanowisku wioskowego przygłupa. Może Messi szuka zatrudnienia w firmie Sorfay? Niech wyrabia tak dalej, a jest na dobrej drodze do wylizania pana dla bestii z Krzyżowej :)
  • Odpowiedz