Wpis z mikrobloga

@Pshemeck: Bardzo lubię seriale które składają się z historii które się łączą acz nie są ze sobą ściśle związane. Tak że można obejrzeć odcinek ze środka sezonu i nadal się dobrze bawić. Tak właśnie są zbudowane Gwiezdne Wrota SG-1 czy Z Archiwum X

Nienawidzę tasiemców bo w znakomitej większości to ładnie opakowane ... TELENOWELE.
@Pshemeck: Amazon kupił MGM więc może może :D
@Keris: j.w. :D

@neuromancer: łącznie były 3 filmy pełnometrażowe i 3 seriale (plus 1 mini serial z akcją w latach 1920 chyba)
Pierwszy film chyba z przed 2000 roku który nalezy zobaczyć przed serialem(10 sezonów po 20 odcinków), kolejne filmy to końcówka pierwszego serialu (o pokonaniu Ori i o próbie zmiany czasu przez Ba'ala) (Arka prawdy i Continuum)

Dalej był serial
No i jesli ktoś nowy chciałby zacząc oglądać to w pewnym momencie pojawia się utrudnienie :D

SG Atlantis zaczyna się mniej więcej w trakcie 8 sezonu SG1, więc później dobrze oglądać po odcinku bo to cały czas to samo uniwersum i historia się łączy :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pshemeck: ja wiem, że w serialu nie było na to czasu, ale nie potrafię tego oglądać słysząc, jak wszyscy wszędzie mówią po angielsku. Obejrzałem za to Universe i cholernie mi się podobało, a tu jeb, skasowane.