Wpis z mikrobloga

@cumana: w zasadzie to wszystko z tobą w porządku? jeszcze nie pogodziłeś się już z tym, że rodzice się rozwiedli? nie martw się, to nie jest tak, że jak nie masz bordo na serwisie internetowym, to jesteś bezwartościowym człowiekiem :3

może jak przestaniesz się tym przejmować i pocić, bo ktoś ma bordo a ty nie, to samo przyjdzie?
@Gamxx: niecierpliwie się już o to bordo, może po prostu wzorując się na Tobie znajdę jakiegoś starocia godnego wrzucenia? oh wait, żeby móc Cię wiernie naśladować musiałbym się jeszcze nauczyć tak złożonej retoryki! Wypiszesz mi jej podstawowe zasady? Mam już pierwszą:

1) napisz coś o rodzinie rozmówcy (może się wkurzy? :x)
@cumana: mikroblog nie liczy się do rankingu, więc możesz sobie wsadzić w dupę te bóle, mój ty internetowy gladiatorku :*

złożona retotyka? może spróbuj z wytykaniem komuś koloru nicka, przy okazji wmawiając mu, że to DLA NIEGO jest super ważne :3 oh wait...
@Gamxx:

możesz sobie wsadzić w dupę te bóle, mój ty internetowy gladiatorku :*


Skoro mirkowanie jest dla Ciebie takie stresujące, może jednak zajmiesz się czymś co dostarcza mniej emocji? :-) #internetseriousbusiness

Tymczasem mój czas na siedzenie na wyko minął, zaś Tobie życzę miłego piątkowego wieczoru...
@cumana: mam nadzieję, że nasza dyskusja nie odbije się bardziej na twoim poczuciu wartości, sam chciałeś - nie moja wina, że ci nie wyszło. to subtelne wspomnienie, że wychodzisz z wykopu :3 ja tu jeszcze zostanę i pomyślę o tym, jak bardzo wygrywasz dziś życie...nie to co ja.... :3