Wpis z mikrobloga

Szybki teaser #beyonddisaster bo chcę się wyżalić. 2 kwestie gdzie czuję się oszukany:

* Inno3d - 14 faz 50A na karcie która bierze 500w? Wyższym modelu z OC? serio? stefantojebnie.jpg A mogłem wziąć TUFa bez OC i jeszcze kasę oszczędzić tyle że bloku mi się na premierę zachciało. Beka ze mnie normalnie.
Do tego termopady to nie są termopady, wyobraźcie sobie gęste, lepkie ciasto. Aż się prosiło o myjkę ultradźwiękową ale nie mam. Mam za to nadzieję że w piekle jest specjalny krąg dla inżyniera który to wymyślił i szatani przymuszają go do zdejmowania tych padów i czyszczenia kart całą wieczność.
* Alcool nie podumał... mimo że kodewelopowali tą kartę z Inno do cewek pady nie dolegają bo są za cienkie. Będę robić reklamację. Cewkom przez chwilę nic nie będzie ale na dłużej tak zostać nie może.

Tyle płaczów i szlochów. Ciąg dalszy miejmy nadzieję nastąpi (no albo będzie najdroższa cegła w mojej karierze). Teraz muszę wyskoczyć do sklepu po gamingową wodę z cytrynką do water loopa...

Pobierz keton22 - Szybki teaser #beyonddisaster bo chcę się wyżalić. 2 kwestie gdzie czuję si...
źródło: comment_1666361662Krs0TlNAqlgO442sVLUec4.gif
  • 2