Wpis z mikrobloga

#fifa #ps5 #ps4 #fut Da się jakkolwiek przycebulić żeby kupić digitalową Fifę 23 i podzielić z ziomkiem na dwie konsole? Wariant turecki chyba w tym przypadku odpada. Nie wiem, jakieś doładowanie w PS Storze chociaż? A jak nie, kiedy ceny spadają? Fifę 21 chyba w grudniu za 160 kupowałem, ale do grudnia kupa czasu ;) W tym momencie na PS Store jest za 349,99 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 14
@pablohini: nie wiem jak teraz ale przed premierą był rabat jak się kupowało 23 z menu 22, EA Play też daje jakiś rabat i to się łączyło.
Tańsze doładowania masz na Łowcach Gier i nie, tureckim kontem byś się nie podzielił

Promocje pewnie na Black Friday albo Święta
@janushek Dzięki, rzeczywiście coś było z menu 22 ale teraz pokazuje taką samą cenę. Ciekawe tylko czy nie ma problemu z dzieleniem gry zakupionej z tego poziomu. Może nie w Fifie, ale zauważyłem taki trend - te wszystkie Season Passy i zakupy w grze są chyba po to, żeby ominąć dzielenie się grami.

Do Black Friday miesiąc, chyba dam radę chociaż kusi teraz przysiąść do FUTa i sprzedać klub w styczniu ;)
@pablohini: nie jest to trend, wątpię że ktoś to zaprojektował specjalnie bo po prostu jest tak że czasami DLC masz już pobrane w aktualizacji a kupno odblokowuje tylko dostęp, może w czasach PlayStation 3 można było pobierać te 1 mb DLC dające dostęp do contentu ale nie pamięta już

Jeśli chodzi o bonusy za preorder czy season passy w grach typu Rainbow Six Siege to imo logiczne, że są one przypisywane
@pablohini: proste, kupujesz sobie ea play za 5zł na miesiąc (nie wiem czy jeszcze to jest) co obniża kwotę z 350 na 315. Potem szukasz sobie doładowania PSN100 w promocyjnej cenie np. na enebie, kinguin itp doładowujesz portfel PS tymi kodami no i kupujesz gierke. Potem ziomek na swojej konsoli ustawia twoje konto jak główne i gra na swoim koncie, a ty na swojej konsoli ustawiasz jego konto jako główne i
@janushek Ok, to dam przykład. Dark Souls III, ziomek kupił podstawę i Season Passa czyli dwa "pobieralne" DLC. Nie mogę go pobrać, więc założyłem że studio celowo obchodzi to właśnie w ten sposób żeby kupić dwa razy a nie dzielić zakup na dwie konsole. W sklepie zamiast zawarte/w bibliotece pokazuje mi normalną cenę. Coś robię źle? Inne gry mam normalnie do pobrania.