Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Pan doktor zastanawia się czy trolle bartosiaczane są spontaniczne czy nie, a przecież od dawna wiadomo że to dobrze płatna praca
#napierala
Z.....1 - Pan doktor zastanawia się czy trolle bartosiaczane są spontaniczne czy nie,...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zgrywus1: doctore musi sie zastanowić czy światem rządzą pieniądze czy idee i wyciągnąć wnioski czy jak zaloguje sie stronie S&F i przejdę w zakładkę payroll to będzie tam coś widnieć czy tez nie
  • Odpowiedz
@Zgrywus1:

nie wiem dlaczego kapitan lisowski kumpluje sie z atorem


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Zgrywus1:


nie wiem dlaczego kapitan lisowski kumpluje sie z atorem


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

@grypa-grypowska: nie wiem kim jest Kapitan Lisowski, ale skoro kumpluje się z Atorem to odpowiedź jest jedna - jest szurem
  • Odpowiedz