Wpis z mikrobloga

Sie hat es vor langer Zeit weggegeben und niemand erinnert sich mehr daran, außer irgendeinem Geek, der es sich zum Ziel gesetzt hat, jeden Tag daran erinnert zu werden.


@Roquefort to ja codziennie przypominam, nie jestem geekiem.
I nie oddała, tylko ktoś za nią oddał, wpisz w wyszukiwarkę jej nick, to sobie przypomnisz całą aferę i jej żenujące zachowanie, łącznie z grożeniem samobójstwem. A i zapraszam na codzienny tag: #niepozyczamxandrze
@G1G1G1: A ja oddałam komuś, bo wtedy nie miałam. Swoją drogą współczuję. Jak smutne i nudne musi być twoje żałosne życie, by przypominać aferę sprzed lat. I to codzienne xDDD
Jak smutne i nudne musi być twoje żałosne życie, by przypominać aferę sprzed lat. I to codzienne xDDD


@xandra: skoro po raz kolejny jedziesz ad personam, to ci napisze: jestem twoim równolatkiem. Ma dom, żonę, dwa samochody (jeden gruz, ale jeden nowy), mam menadżerskie stanowisko w firmie przemysłowej, ukończyłem dwa kierunki.
A jakie jest twoje życie? Błagasz randomów na wykopie o jakieś drobniaki, bo nie masz za co kota nakarmić. Babcia
@xandra: ty jesteś głupsza niż myślałem. Zastrzegłaś znak towarowy? Masz wyłączność na nick xandra? Jeśli nie, to fuck off. Jeśli tak, to czekam na pozew. Wybrany login jest już zajęty i pozdro.

Znamienne, że nie odniosłaś się o żebranie kaski na jedzenie dla kota, czy grożenie samobójstwem. Jesteś atencjuszką, a screeny z twoich akcji pozostają w necie na zawsze.
@G1G1G1: Owszem, jestem pod tym nikim rozpoznawalna na wielu forach i w wielu społecznościach, używanie mojego nika to podszywanie się pode mnie, a ty w dodatku robisz to złośliwie, co czego sam w swoje bezdennej głupocie się przyznałeś xDDD Wszyscy tu i gdzie indziej mnie kojarzą. Proponuję wizytę u ortopedy, bo na psychiatrę już za późno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@xandra: to, że jesteś rozpoznawalna, nie znaczy, że masz prawa do nazwy. xD Internet ci wjechał za mocno na banię. Jeszcze zweryfikuj, czym jest podszywanie się w polskim prawie, jakie znamiona mieć musi i jakie mogą być przesłanki oskarżenia. Pani Mecenas xD
@G1G1G1: Jesteś smutnym, żałosnym przegrywem, którego ja jestem jedyną pasją od prawie dwóch miesięcy, co skutecznie i codziennie udowadniasz xDDD Naprawdę współczuję... twoim bliskim... A jak będzie jakaś afera to wiadomo, który dzban się podszywa, screeny zostają na zawsze w internetach ¯\_(ツ)_/¯