Wpis z mikrobloga

===============[EPIC]===============

OCENA METACRITIC
METASCORE: Fallout 3 - / Evoland Legendary Edition -
USER SCORE: Fallout 3 8.5 / Evoland Legendary Edition 6.5

Fallout 3: Edycja Gry Roku oraz Evoland Legendary Edition za FREE w EPIC

AKTUALNE! do 27.10 godzina 17:00

Jeżeli chcesz chcesz być dodany/a do listy osób wołanych z tagu #metodzikpoleca zapraszam do plusowania TEGO WPISU oraz obserwowania. Znalezione informację dotyczące nowych darmowych ofert będą na bieżąco dodawane.

#gry #gameshunt #darmowegry #rozdajo #cebula #pcmasterrace #epic #cebuladeals #grajzwykopem #gryzadarmo #zainteresowania

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/59442621/chcesz-byc-wolany-a-do-wpisow-z-tagu-metodzikpolec/

  • 58
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hacerking: no aha, a ja znam takich, którzy wszystko chcą mieć na GOGu xD Co to w ogóle za #!$%@? jest, argument inwalida. No okej, to sobie podepnie ktoś na Steamie, a inny na GOGu, się #!$%@?łeś jak pleśń do sera typie

Co to zmienia, że Wolf jest za friko na GOGu i Steamie to ja nie wiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Metodzik: jakby ktoś się zastanawiał to brak języka polskiego w Falloucie, nie ma nawet napisów. Cenega robiąc polską wersję Fallouta 3 coś namieszała i teraz na żadnej platformie steam, gog, epic nie da się kupić polskiej wersji, pozostają spolszczenia albo kupno polskiego wydania na płycie, tylko wersja na płycie ma polskie napisy i dubbing oryginalnie
Taka, że niektórzy chcą mieć wszystko na jednej platformie, więc gogi i inne sroki mają w dupie


@hacerking: ty jakiś upośledzony jesteś? xD GOG to najlepsza platforma gdzie pobierasz sobie gierki bez launchera i instalujesz offline