Wpis z mikrobloga

@pywc wyobraź se tyrać lata, żeby móc ogarniać tyle, żeby ktoś chciał Ci dać to 15k a później inflacja zjada Ci wypłatę i wszystkie Twoje starania i ambicje poszły się j*bać xD
  • Odpowiedz
Ale nie porównuj fast fooda, jakim jest McDonald's do jedzenia na mieście.


@NoMoreTearsJustSmile: Chyba nie bardzo rozumiesz pojęcie "fast food", co?

to że ktoś zarabia 15k, to nie znaczy że musi chcieć przepłacać za coś, co nie jest tego warte.


Litości, jak ktoś ma faktycznie zarobki na takim poziomie, to chcąc iść do maka po prostu idzie do maka i tyle. Prędzej przestanie tam jeść z powodów zdrowotnych, niż ekonomicznych.
  • Odpowiedz
@bodziodestruktor

Litości, jak ktoś ma faktycznie zarobki na takim poziomie, to chcąc iść do maka po prostu idzie do maka i tyle.


Ale jak ktoś ma takie zarobki, to dalej może się tam stołować codziennie, ale oprócz tego również uważać, że jest to zdecydowanie za dużo jak na takie jedzenie xD
  • Odpowiedz
@bodziodestruktor: A pytałeś tego człowieka co zarabia 15k co sądzi na ten temat czy tak sobie rozmyślasz? Ja spytałem już parę osób co zarabiają przynajmniej 2x więcej i też uważają, że to za dużo za zestaw.
  • Odpowiedz
@rybamlot: no ja zarabiam więcej, fakt walczę z moim wydawaniem ale bywałem w 'fancy' restauracjach i tanich budach i wyciągając średnią serio można wydać 150 zł w stekowni za żylastego gumowego steka fryty i coleslawa albo 20zł za pyszny obiadek u cioci justyny ale biorąc to wszystko pod uwagę mcdonalds może nie najlepszy ale na pewno nie jest drogi.
Takie są po prostu aktualnie ceny i nie wiem gdzie żyjecie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pywc: no wiadomo, bo robole nie patrzą na ceny, a potem się dziwią, że w portfelu pustki. Dlatego są robolami, bo nawet własną kasą nie potrafią gospodarować i przepłacają nawet za najprostsze rzeczy xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pywc: u mnie w biurze hehehe to sobie siedzę i nic nie robie i wracam do domu hehehe i mama zawsze podaje obiadek jak nie wyłapie żadnej jedynki tego dnia to nawet i deser! A 28 zł? Ile to trzeba ulotek rozdać żeby tyle zarobić...
  • Odpowiedz