Wpis z mikrobloga

RAZ JESZCZE dziękuję za życzenia, naprawdę staram się odpisać Wam wszystkim, mam nadzieję, że nikogo nie pomijam! Ściskam Was mocno <3
  • Odpowiedz
@ammora: Ja nie jestem pieszym zarówno, gdy poruszam się na wózku, jak i gdy przemieszczam się na Grillo - bo mam koła :) Nie mówiąc już o tym, że osoba z niepełnosprawnością ruchową może korzystać ze ścieżki rowerowej na równi z rowerem czy hulajnogą. Zapewniam Cię że czuję się bezpieczniej niż na chodniku,gdzie muszę się zatrzymywać dla przechodniów lub osób z psami. Zostawiam artykuł na ten temat https://rowerowalodz.pl/przepisy-dla-rowerzystow/niepelnosprawny-na-ddr Pozdrawiam serdecznie
  • Odpowiedz
@OKSZARUM: zapewne chodzi Ci o ten przepis "Korzystanie przez pieszego z drogi dla rowerów jest dozwolone tylko w razie braku chodnika lub pobocza albo niemożności korzystania z nich. Pieszy, z wyjątkiem osoby niepełnosprawnej, korzystając z tej drogi, jest obowiązany ustąpić miejsca rowerowi." Jednak zauważ, że chodnik jest i to dosłownie metro obok Ciebie. Ten przepis nie daje Ci możliwości korzystania ze ścieżki na równi z rowerzystą. Tu chodzi tylko o
  • Odpowiedz
@ammora: Dziękuję serdecznie, będę uważać. Zaznaczam że sama nie chodzę, zawsze jest ktoś obok kto mnie wspiera i dba by nie stała mi się krzywda:) Na ścieżkach spotykam też wielu funkcjonariuszy, zapewne zwróciliby mi uwagę, gdyby moje urządzenie nie miało prawa bytu na takowej, a jest wręcz przeciwnie - spotykam się z uśmiechami i miłym spojrzeniem. Pozdrawiam
  • Odpowiedz