Wpis z mikrobloga

Serwus mireczki.
Mieliście kiedyś podobną sytuacje podczas czytania książki? Po stronie 160 następuje ponownie 129. Kiedy dojedzie się "ponownie" do strony 160 magicznie jest już 193. Jakby 161-192 nie istniała. Największy błąd drukarski jaki kiedykolwiek miałem XD
W komentarzach reszta zdjęć.

Książka to "Więzień Nieba" autorstwa Carlosa Ruiza Zafona
#ksiazki #literatura #czytajzwykopem
xPrzemoo - Serwus mireczki.
Mieliście kiedyś podobną sytuacje podczas czytania książk...

źródło: comment_1666274058UKftl4hMtb9mqQDBYGhqQQ.jpg

Pobierz
  • 39
@xPrzemoo: ja miałam coś podobnego kiedyś w którejś z książek anne rice od rebisu. strony były nie po kolei i czegoś też brakowało.
reklamacja bezpośrednio do wydawnictwa, odesłałam ten zepsuty egzemplarz i dostałam nowy, paragon ani nic nie było potrzebne
@Faynem na 99% w jakiejs ilosci, zalezy ile dany czlowiek nalozyl paczek źle :) zazwyczaj jest to jedna paczka (u mnie jest to 100 arkuszy), ale tez mialem sytuacje gdy ktos nałożył np 10 paczek źle czyt. 1000 arkuszy. Wtedy jest to 1000 sztuk do wyrzucenia, ewentualnie do naprawy. Rzecz bardzo ciezko do wychwycenia w czasie oprawy, jeśli maszyna na której sie robi nie ma czujników kontroli poprawności skladek.
@piaskun87: tez mi sie trafila jakaś książka z ostatnimi stronami pustymi, troche mi się zniszczyła od używania i bałęm się że nie wymienią na nową, ale nie było problemu