Wpis z mikrobloga

Czy ktoś zna montera z #enea na rejon Warzymice/Szczecin? Chciałem się dowiedzieć czegoś więcej niż "pracujemy nad tym" z infolinii.

Matka jest bez prądu od tygodnia, bo poprzedni właściciel ją usrał i wyciął licznik. Mieli w 2-3 dni robocze wpiąć nowy...

#pomoc #szczecin #warzymice #prad
  • 8
@pan_fenestron: POK umywa ręce, wysłał im ponaglenie. Monter dostał zlecenie i nie wiadomo co dalej. Ogólnie to dlatego chciałem kontakt bezpośredni żeby usłyszeć czy ma masę roboty czy to coś osobistego.

Bo wyciąć licznik potrafili w 1 dzień jak poprzedni właściciel chciał ;)
@chemikk: Kiedyś wynajmujący nie opłacił prądu i przyszli założyć plombę w najmowanym przeze mnie mieszkaniu. Monter pozwolił nam to obejść ( ͡~ ͜ʖ ͡°) bo jak samo powiedział, ponowne podłączenie mieszka trwało niecałe 2 tygodnie od uregulowania zaległości. Ciśnij ich ile możesz ale tydzień to często standard u monterów z Eneii.
@KapitannKnykiec: to tu jest całkiem wycięty, bo tak były właściciel chciał (mimo podpisania protokołu zdania liczników) - ponoć częsta praktyka…

Zobaczymy ile im to zajmie. Całe szczęście sąsiad przez przedłużacz prąd pożycza.
No I finalnie w piątek prąd zamontowali koło 13. Kolejne ponaglenie przez infolinię pomogło :)

O©aline prąd potrafili w 1 dzień odciąć, ale podłączyć już niekoniecznie ;)