Wpis z mikrobloga

nie wiem czy kiedykolwiek w hotelu był ktoś głupszy od Marka – nie dam sobie wmówić, że po prostu się stresuje, a tak naprawdę jest jakimś wielkim strategiem. To gość, który kompletnie nie dostrzega żadnych swoich wad ani błędów, obwinia wszystkich dookoła za własne porażki i nie potrafi zrozumieć, że ktoś może po prostu nie mieć ochoty na spędzanie z nim czasu. Przy okazji nie sądzę żeby znał więcej niż 50 polskich słów, mózg mu dymi jak zaczyna sklejać zdanie, w ostatnim odcinku pod wpływem nerwów w końcu wyszło jaki jest jego naturalny sposób wypowiadania myśli. Agresywny, toksyczny typ, dla mnie chłop wywiesza kilka red flagów w każdym odcinku i o ile na początku byłem zachwycony oglądaniem takiego durnia w hotelu, bo można było się z niego pośmiać, tak teraz chciałbym, żeby wyleciał żeby zobaczyć jak piecze go dupsko
#hotelparadise
  • 32
  • Odpowiedz
@kipman1: drugie pytanie jakie mam to jak to jest porównywane biorąc pod uwagę że np Oliwia ma parokrotnie więcej obserwatorów niż Magda (widzę teraz że Magda ma ok 40k). Czyli te 60% obserwatorów Magdy jest zbieżne z tylko częścią obserwatorów Oliwii, a konkretnie z 40 k jej obserwatorów? Czyli ok 24 k ludzi którzy obserwują Magdę obserwują też Oliwie tak?
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Wytumaczę Ci bo chyba styczności ze statystykami tego typu nie miałaś. Przykładowo zestawienie Ventyl-Oliwia daje 68,64% tych samych użytkowników - Ventyla. W takich zestawieniach zawsze brany jest procent mniejszego konta lub pierwszego konta w zależności od programu. Zatem przepiszę aby była jasność:
- Ventyl-Oliwia - 68,64% tych samych użytkowników Ventyla
- Ventyl-Kuba - 73,43% tych samych użytkowników Ventyla
- Magda-Oliwia - 63,03% tych samych użytkowników Magdy
- Magda-Kuba - 48,43%
  • Odpowiedz
@kipman1: myślę że większość osób tutaj na co dzień nie analizuje danych z instagrama dlatego zapytałam ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciężko też zrozumieć jakiekolwiek dane bez kontekstu i nie znając benchmarkow, dziękuję więc za wyjaśnienie.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: nie ma za co - najbardziej miarodajne porównania będą po emisji całego sezonu, a dzisiaj kształtuje się to właśnie tak. U mnie w reklamie na IG porównywanie profili na IG to standard bo chodzi o stosunek kosztu do skuteczności reklamy aby nie wyświetlała się u wielu influ jednocześnie zbyt mocno. Nie ma co wyciągać daleko idących wniosków, ale faktem jest że fani Ventylów wyróżniają się tym że w sporej części
  • Odpowiedz
@kipman1: Co do statystyk na insta. To w tej edycji dziwne rzeczy dzieją się z fejk followersami na insta. Mianowicie w tym tygodniu Szahirze, Wiki, Carmie, Dejwowi, Piotrowi, Igorowi, Magdzie, Maćkowi i Adamowi podochodziło po kilka tysięcy nawet do 10k takich kont. Z tego co wiem żadna z tych osób ich nie wykupiła, na swoich profilach część z nich już prosiła o pomoc z tym problemem. Trzy tygodnie temu doszło do
  • Odpowiedz
@ddonewry927: wszystko da się sprawdzić - najlepsze agencje w Polsce posiadają odpowiednie narzędzia do sprawdzania takich rzeczy. Poprzez narzędzia do analizy kont IG można ocenić nie tylko procent fejkowych kont, ale także dość do źródła pochodzenia obserwatorów. Fejkowe follow nie bierze się z nikąd, źródeł pochodzenia jest ograniczona ilość, a RODO w przypadku kupujących praktycznie nie istnieje - bez względu na to czy ktoś kupował jako krzak, czy firmę w Polsce
  • Odpowiedz
@kipman1: dla mnie Hanka to ciekawy przypadek,dużo się o niej mówiło/pisało jak była w programie,po odpadnięciu to normalne że liczby rosną. Ale teraz nadal najszybciej jej przybywa obserwujących mimo,że nie widzę żeby się o niej mówiło na tyle żeby ktoś po 2 tyg mógł pomyślał o zaobserwuję ją i tych osób było by kilka tysięcy.
  • Odpowiedz
@patricia: o i 86tys follow posiada - przeanalizuję ją jutro bo ma powyżej 50tyś - jak ma większy follow od Moniki to już jest podejrzane bo powiedzmy sobie szczerze - bez względu na sympatie/antypatie Monia robi content w tym sezonie i każdy kto ma więcej follow jest podejrzany.
  • Odpowiedz
@kipman1: wiadomo,że jak była w programie to się o niej mówiło. Dodatkowo była w najczęściej pokazywanej parze,a wiadomo że takim osobą najszybciej przybywa,niezależnie od sympatii. No ale liczby po programie są zastanawiające.
  • Odpowiedz
@patricia: dobra wrzuciłem na bęben Hankę - zrobiłem wstępną analizę porównawczą do baz z fejkami - około 35tyś jej follow to fejki - to bardzo dużo ale spodziewałęm się że będzie ich jeszcze więcej.
  • Odpowiedz
@kipman1: sporo,ale tak jak piszesz i tak dużo jest tych normalnych jak na to jak się pokazała w programie. To w sumie przykre że taka krzykacza przyciąga więcej osób niż inteligentna Monika.
  • Odpowiedz
@patricia: Z tego też można wyciągnąć jakieś wnioski - albo to dużo mówi o świecie albo o widowni HP. Fakt jest jednak taki że sporo ma kupionych follow i mimo wszystko sporo ma follow prawdziwego :)
  • Odpowiedz