Wpis z mikrobloga

nie wiem czy kiedykolwiek w hotelu był ktoś głupszy od Marka – nie dam sobie wmówić, że po prostu się stresuje, a tak naprawdę jest jakimś wielkim strategiem. To gość, który kompletnie nie dostrzega żadnych swoich wad ani błędów, obwinia wszystkich dookoła za własne porażki i nie potrafi zrozumieć, że ktoś może po prostu nie mieć ochoty na spędzanie z nim czasu. Przy okazji nie sądzę żeby znał więcej niż 50 polskich słów, mózg mu dymi jak zaczyna sklejać zdanie, w ostatnim odcinku pod wpływem nerwów w końcu wyszło jaki jest jego naturalny sposób wypowiadania myśli. Agresywny, toksyczny typ, dla mnie chłop wywiesza kilka red flagów w każdym odcinku i o ile na początku byłem zachwycony oglądaniem takiego durnia w hotelu, bo można było się z niego pośmiać, tak teraz chciałbym, żeby wyleciał żeby zobaczyć jak piecze go dupsko
#hotelparadise
  • 32
@vespi_toja: ja nie uważam żeby był głupi - wydaje mi się że rozkminy ma dobre ale nie potrafi się dobrze wyrazić. Trochę jakby miał inteligencję ale bez wiedzy. W poprzednich sezonach nie brakowało ludzi z poważnym uszczerbkiem intelektualnym: Prestiżowy, Alkochad, Skajla, Zdzir czy Ciac-Bajera nie tylko potrafili sami się wyjaśnić jednym zdaniem to z punktu widzenia zachowań w programie czy opinii o nich innych uczestników można zdecydowanie tak wnioskować. Bycie głupim
@Lolek1011: każdy może mieć inne zdanie - mógłbym wchodzić w szczegóły podając długą listę przykładów dlaczego tak uważam, ale trzy podstawowe kwestie dlaczego Zdzira zaliczam do przedstawionej grupy:
1) często nie potrafił się logicznie wysłowić (inni uczestnicy z tego powodu często się z niego i przy nim podśmiewywali się że ma problemy z myśleniem, a niejednokrotnie on się z nimi zgadzał),
2) w trakcie zabawy gdy jedli różne ohydności Wiktoria dostała
@kipman1: zgodzę się że często gadał głupoty ale czasem była to też część postaci która kreował w programie a więc 'klasowego blazna'. Często też udawał głupka żeby sprytnie manipulować innymi, a to już jakaś oznaka inteligencji. Ale oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania.
@Lolek1011: Zgadza się - każdy ma prawo mieć własne zdanie - ja bazuję jedynie na tym co widzę i słyszę - nie dostrzegłem w programie u niego oznak inteligencji, nie zauważyłem że potrafi sprytnie manipulować - nie do końca rozumiem co ma na celu robienie z siebie idioty czy przedstawianie siebie jako mniej rozgarniętego, szczególnie w sytuacjach zwykłej komunikacji. Może Ty dostrzegasz gdzieś tą inteligencję, ja absolutnie nigdzie. Tak jak trochę
@kipman1: no dokładnie, sam wiesz najlepiej jako media manager że ludzie te same rzeczy odbierają w różny sposob bazując na swoich doświadczeniach i wiedzy dlatego każdy ma prawo do własnej opinii, chociaż media w jakiś sposób ukierunkowuja myślenie. Pozdrawiam
@MoccaC: No Oliwia też nie grzeszyła inteligencją, jej wypowidzi to był jakiś dramat, ale dla mnie wygrywa w tej kategorii zdecydowanie Kubix bo on w trybie ciągłym był głupi, a głupota Oliwki wychodziła gdy musiała złożyć dłuższą wypowiedź albo na pandorach gdy musiała na bieżąco odpowiadać na pytania. Zdzir będąc w parze z Mariką, Domi i Oliwkę zachowywał równy "poziom" - ale każdy ma prawo mieć swoje zdanie:)
@kipman1: nie chce wracać do sporów z poprzedniego sezonu:) ale musze dorzucić od siebie, że żmija inteligencją rownież nie grzeszyła... chociaż u niej rzadko pokazywali inne tematy oprócz robienia dymów, ale jak już to wychodziło, że nietoperz to ptak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oliwka to taka słodziutka głupiutka co wyrecytuje przez sen całą rodzinę kardashianów. Ale Kubix raczej grał głupka, sama znajomość jezyków o nim dobrze świadczy
@Szuruburu102: spoko, lecz oddzielmy pojedyncze głupawki od bycia głupim w trybie ciągłym - to przestrzelony przykład bo Elizka akurat umiejętność logicznego myślenia i interpretowania wydarzeń miała wysoko rozwinięty, parę razy pokazała że jest bardzo oczytana, a jej "zła" cecha to porywczość i mówienie co myśli - to nie głupota a brak dojrzałości jeśli analizować postać.
Każdy może miec inne zdanie - ale wytłumacz w takim razie jaki jest cel udawania przez
@kipman1: nie mam pojęcia co chciał tym ugrać, tylko napisałam jak ja odebrałam jego zachowanie. Co do żmiji sie już nie wypowiem bo mamy swoje zdanie i go nie zmienimy ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ze Zdzirami i Wentylami, dla mnie to dwie różne bajki, na tamtych fajnie sie patrzyło a tutaj bierze mnie na wymioty jak pokazują ich lizanie rowa .... dla takich jak wentyle, nie
@Szuruburu102: zgadzam się że "obleśność" pary Ventyl-Magda wykracza poza skalę jak chodzi o wszystkie edycje ale po to są narzędzia do analizy kont IG aby wyciągać jakieś wnioski. Ja mam programy do oceny jakości kont IG - mam np. możliwość zobaczenia jaki procent obserwatorów to fejki polskie i zagraniczne, mogę analizować konwersję followersów i ich aktywność, mogę też przykładowo porównywać podobieństwo tych samych użytkowników. W pracy mi to pomaga np nie
@kipman1: ale to nie jest czasem tak że ogólnie ludzie z HP mają zbieżnych obserwatorów zwłaszcza w tych edycjach które idą parami? Chciałabym zobaczyć takie porównanie ale też np z Angela i Davem czy Mikim i Monika. Bo to trochę dane wyrywkowe które przedstawiles jakby nie patrząc