Wpis z mikrobloga

  • 271
@przecietnyczlowiek Ja już się wyzbyłem takiego odruchu bezmyślnego ustępowania miejsca. Ustępuję tylko naprawdę starym i zniedołężniałym ludziom, inwalidom i ciężarnym. Żadnym babskom 60 -70 które nie okazują oznak choroby. Nawet nie udaję, że ich nie widzę.
  • Odpowiedz
@shitman6: Wracałem kiedyś samochodem przez 12 godzin po dłuższym pobytem za granicą. Samochód zostawiłem u siebie pod blokiem i wsiadłem do tramwaju żeby jechać dalej załatwiać sprawy(samochodem nie dałbym rady). Ledwo żywy usiadłem sobie na wolne miejsce głowa oparta o okno i myśle o tym żeby nie zasnąć. Po paru przystankach słysze dwie stare baby które stanęły obok mnie i gadają między sobą: ,,pa nawet nie popatrzy miejsca nie ustąpi".
  • Odpowiedz
@Mlody_G Bo to w większości roszczeniowe prukwy. Im się należy bo one 60 mają! Schorowani często się nie upominają a najwięcej do powiedzenia mają babsztyle i dziady, które chwilę wcześniej zapieprzały od sklepu do sklepu i pół dnia spędziły na stojąc plotach pod blokiem. Na to miały siłę.
  • Odpowiedz
@shitman6:

Żadnym babskom 60 -70 które nie okazują oznak choroby. Nawet nie udaję, że ich nie widzę.


A ja tam pytam, czy nie chcą usiąść. Sumienie czyste, a i tak w 99% przypadków odmawiają i jeszcze się cieszą, że ktoś o tym pomyślał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@przecietnyczlowiek: nie jeżdżę komunikacją, ale jak jeszcze ki zdarzało jeździć busami, to ustępowałem, jak mnie ktoś kulturalnie poprosił, albo jak było widać, że nie daje rady. Jak stawała stara baba i darła mordę, żeby ją puścić, to się z nią co najwyżej kłóciłem, jeśli mówiła coś bezpośrednio do mnie
  • Odpowiedz