Wpis z mikrobloga

Potrzebuję obejrzeć jakiś film o nastoletnich gejowskich chłopakach, ma być stopniowe poznawanie, całowanie i #!$%@?. Rzuciło mi się w oczy "Boys" 2014, ale nie znalazłem z polskim lektorem albo napisami ( ͡° ʖ̯ ͡°) Macie coś podobnego do tego albo coś ala "Tamte dni, tamte noce"? Nie musi być mocnego przekazu i puenty, po prostu taka historia o chłopcach
#teczowepaski #filmy
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Evarrrez: ja mam ten Boys, ale chyba z wtopionymi angielskimi napisami, przy takich trochę mniej popularnych filmach bardzo ciężko, żeby były po polsku, nawet czasami brakuje angielskich napisów, a gadają np. po norwesku ( ͡° ʖ̯ ͡°) w Boys kojarzę, że jest tylko całowanie.

Jeśli może być z angielskimi napisami, to mam inny, wg mnie bardzo fajny film, North Sea Texas.
@Evarrrez: Jest cała masa filmów o tej tematyce, aż się nie chce wymieniać. Rozpiska chyba jest na queer.pl a same filmy w sporej ilości znajdziesz na CDA szukając lgbt.
@Evarrrez: Jest cała masa filmów o tej tematyce, aż się nie chce wymieniać. Rozpiska chyba jest na queer.pl a same filmy w sporej ilości znajdziesz na CDA szukając lgbt.


@pacuja: a nie lepiej wesprzeć i kupić dostęp na outfilm.pl? Akurat kino LGBT nie ma łatwo z finansowaniem.