Wpis z mikrobloga

Czy nie został ktoś ostatnio zbanowany na torrentleech.pl za rzekome udostępnianie ich wstawek na innych stronach? Dostałem właśnie takiego bany, który mnie totalnie zszokował. Ostatnio ściągnięte i wyseedowane ponad standard kilka anime, wracam po 2-3 dniach a tu info że ban na IP, bo coś gdzieś udostępniałem... Odpowiedź na maila zerowa, brak jakiegokolwiek info, totalnie szok. Czy jest to w ogóle w jakiś sposób możliwe? To jakaś chora kampania na czystki czy co? Zaznaczam, że nigdy niczego nie udostępniłem na żadnym trackerze, bo nie mam ku temu powodów, frajdy, korzyści itp. Mam swój serwer NAS więc ściągam dla siebie i kolekcjonuję.
#torrentleech #torrent
  • 12
@yhbgrobdoivbvwamsv: dynamiczne, niestety wioskowa neostrada. Czy da się tego jakoś na przyszłość uniknąć?
@beer_man spokojnie Dragon Ball, trzeba dla dzieciaka przygotować kolekcje jak dorośnie :D
@maelcum XXI wiek...niesamowite. A tak piszą w regulaminie, że po passkey dochodzą po tym czy ktoś udostępnił ich wstawkę gdzieś indziej i nic się nie ukryje. A tu ban po IP, bo najłatwiej i najszybciej, a po cholerę sprawdzić czy aby na pewno.
Normalnie się w***wić
@Zeuskk: a ile juz czekasz na tego maila, tydzien? ja bym sie martwil jakby po wielu dniach nie bylo zadnej odp a nie po 2-3.
Poza tym (juz nie wspominajac o passkey) nie wydaje sie to byc sprawa nie do wyjasnienia (o ile sa checi od adminow), skorelowac kiedy dane ip pobralo dana wstawke, kiedy nastapilo przewalenie i te dane powiazac z twoim kontem/ip i jego aktywnoscia, ewentualnie tez podpytac na
@ubog: masz rację, trochę mnie zdenerwowała cała sytuacja, więc chciałem odpowiedzi i wyjaśnienia na już. Mam tylko nadzieję, że ktoś się tym zajmie i nie będę musiał zakładać nowego konta na nowym ip, bo nie o to tu w tym chodzi. Jeśli tak zwykle są rozwiązywane sprawy, bez ich analizy, to dobrze to nie świadczy, ale chciałbym się mylić :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zeuskk: Tracker, którego grupy riperskie słyną z przewalania wstawek na swojego tracka banują za przewalanie i to w dodatku niesłusznie, komedia xD