Wpis z mikrobloga

w jednym ma racje, jego kraj jego prawo


@Tatiagla: ma co najwyżej męskie przyrodzenie w mordzie a nie rację, putin wprowadził stan wojenny na terenie Ukrainy a nie swojego chlewu xD
  • Odpowiedz
@Songbird: @Kressska: co jak co ale on Rosję traktuje jak swój prywatny folwark i pod tym wzgledem stwierdzenie ze jego kraj jego prawo jest jak najbardziej prawdziwe. Nie zmienia to faktu, ze mam nadzieje iz Ukraińcy wjada orkom w dupsko rozbijając im głupie ryje.
  • Odpowiedz
Czy ABW już odwiedziło szkołę tej baby?


@Songbird: jaka logika stoi za tym żeby wrzucać na wykop twitty z takich kont? Nigdy tego nie pojmę, sam po prostu zablokowałem sobie to i podobne konta na TT i tyle. Polecam wszystkim innym takie samo podejście zamiast wrzucania każdego twitta i komentowanie tekstami

ma co najwyżej męskie przyrodzenie w
  • Odpowiedz
@Tatiagla: ma co najwyżej męskie przyrodzenie w mordzie a nie rację, putin wprowadził stan wojenny na terenie Ukrainy a nie swojego chlewu xD

@Songbird zaraz, #!$%@? co!? Putin wprowadził stan wojenny na terenie Ukrainy? Ja #!$%@?, co jest typ. Zaskakuje coraz bardziej ¯_(ツ)_/¯
Jest jeden, no może dwa plusy tej wojny:
1. Wiele krajów pokazało co to pomoc i kto jest wrogiem.
2. No #!$%@?, tylu śmiesznych akcji ze
  • Odpowiedz
no chyba nie jest skoro bronisz decyzji pisząc, że to jego kraj


@Drased: nie bronię. Stwierdzam tylko zartobliwie fakt jak wygladaja kwestie prawne w rosji w rzeczywistości a nie w oczekiwaniach. Traktuje to jak tego samego typu zart, ze rosja jest wszedzie tam gdzie noga kacapa z armii czerwonej miala okazje raz dotknąć terenu.

ma co najwyżej męskie przyrodzenie w mordzie a nie rację, putin wprowadził stan wojenny na terenie
  • Odpowiedz