Wpis z mikrobloga

Pytanie do wszystkich przegrywów.
Narzekacie, że macie nie wyjściowo mordy ( w sumie nie tylko mordy) i żadna ładna kobieta was przez to nie chcę bo wolą przystojnych Alvaro ale na logikę, gdyby waszym ojcem był Alvaro a nie Sławek z wypizowa górnego to też mielibyście dobre geny. Nie powinniście mieć żalu do kobiet za to, że wybierają lepszą pulę genetyczną tylko jeszcze to pochwalać bo nie tworzą małych przegrywów? Nie mam racji? #przegryw #pytanie
  • 17
przystojnych Alvaro


@LovelyFox: Hiszpanie to przeciętnie większe zakolaki i są niżsi od Polaków. To że widuje się głównie zdjęcia fotomodelów z tego kraju nie oznacza, że wszyscy tam tak wyglądają.

też mielibyście dobre geny


@LovelyFox: Geny przekazuje oboje rodziców więc w przypadku gdy kobieta jest "niskiej jakości" to zapłodnienie przez przystojnego ojca nie gwarantuje dobrego wyglądu. Jest jeszcze kwestia tego czym są "dobre geny", inteligencja też jest głównie determinowana przez
@Mlody_jeczmien: przystojny Alvaro to przenośnia nie chodzi mi o konkretnie Hiszpanów, Alvaro jest dynamiczny przystojny no nawet jak kobieta jest średnia to przy takim ojcu twoje szanse na dynamiczność rosną.
Pokolenie naszych matek w dużej mierze kierowało się tym żeby facet nie chlał za bardzo i czasem do pracy chodził na dzisiejsze czasy dużo ojców przegrywów sami byli by przegrywami
nie chodzi mi o konkretnie Hiszpanów


@LovelyFox: ok

Alvaro jest dynamiczny przystojny no nawet jak kobieta jest średnia to przy takim ojcu twoje szanse na dynamiczność rosną.


@LovelyFox: Chyba, że ojciec nie będzie obecny, wtedy drastycznie maleją. Albo w przypadku gdy kobieta jest poniżej średniej.

Pokolenie naszych matek w dużej mierze kierowało się tym żeby facet nie chlał za bardzo i czasem do pracy chodził na dzisiejsze czasy dużo ojców
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LovelyFox: A to przepraszam i zwracam honor :3

Ale uważam, że wybór kobiet wcale nie jest taki eugeniczny, gdy jest, często nie kończy się ciążą, a jak się skończy to i nie ma takich genów których wychowanie przez samotną madkę w jakiś sposób nie zniszczy. Generalnie uważam,że emancypacja kobiet wyszła zdecydowanie na szkodę społeczeństwa i jakości przekazywanych genów.