Wpis z mikrobloga

@BiauekRemover
Wolski to taki ktos kto zajmuje sie analizowaniem wojny na ukrainie i zaistnial w internecie po jej wybuchu. Analizuje na youtube, twitterze, na wykopie i pisze o tym co sie tam na Ukrainie dzieje. Ma ogromne zasiegi na Polske i byl jako tako szanowany na wykopie, az do dzisiaj kiedy sie okazalo ze sprzedaje ksiazki z tymi kreskami, ktore maja byc jego autografem. xD
#wolski #heheszki
  • 6
@BayzedMan: tutaj bym polemizował - drama wybuchła ponieważ Wolski się zachował tak jak jego fanboje na tagu się nie spodziewali - "mój błąd że miałem Covida", "obserwuję dramę z zaciekawieniem", zero skruchy i marne wymówki - jak śledzisz tego gagatka na twitterze to mogłeś być pewny że zachowa się w tym stylu ale dla fanbojów którzy się zresztą niczym nie różnią od sekciarzy Bartosiaka to było splunięcie w twarz, dr Strach
jako tako szanowany na wykopie


@BayzedMan: bo ja wiem. Beka z niego ciśnięta tylko nieco mniejsza niż z Bartosiaka, ale to też może wynikać z tego, że Bartosiak z tym swoim fog of war i drabiną eskalacyjną jest znacznie dłużej obecny w powszechnym odbiorze.
Odbiór Wolskiego pogorszył się po jego wielu nietrafionych prognozach, gdy ludzie zrozumiali, że gość coś tam się zna o czołgach, a o reszcie ma wiedzę podobną jak
@BayzedMan: No jak napisał powyżej fenomenalny- tu chodzi o elementarny szacunek do czytelnika w dodatku osoby- powiedzmy sobie szczerze- autora i eksperta nienajwyższych lotów, który tak się zachowywał już wcześniej. W dodatku rozwala mnie to, że nie chciał debaty z Bartosiakiem w czasie wojny bo to monetyzowanie wojny i tańczenie na grobach, ale już wydanie książki jest spoko.