Wpis z mikrobloga

Własnie wysłałam pierwsze CV od skończenia studiów. Boże jak ja nie chcę żeby mnie przyjeli bo będe musiała się przeprowadzić xxd
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Graner: do miasta wojewódzkiego. Na razie dojeżdżam tam parę razy w tygodniu do innej pracy, ale tak mam na 14, więc wychodzę o 12:20. Jak będę miała na 8 rano, to nie ma szans żebym się zwlekła na czas xd
  • Odpowiedz
@Kluskislaskie: Jak to działa u Ciebie? Jakieś 10 przestawionych budzików?
Nie chcę brzmieć jak boomer ale w sumie zawsze miałem podejście na zasadzie, dzwoni to trzeba wstać i nawet mi się w głowie nie pojawiało, że mógłbym nie iść do pracy. Zastanawia mnie to mega jak to jest w głowie osoby, która ma wywalone i potrafi usnąć wtedy gdy nie powinna
  • Odpowiedz
@falkor91: Obudziłabym się, ale po paru dniach niewystarczającego snu uznałabym, że tak się nie da żyć i idę spać, bo to jest dla mnie ważniejsze, niż jakiś januszex. Ale ja mam depresje i bez snu p------i mi się jeszcze bardziej w głowie, więc muszę mocno uważać
  • Odpowiedz
@Kluskislaskie: Eleganckie podejście, nie ma nic ważniejszego niż własne zdrowie fizyczne i psychiczne. Muszę przyznać, że ja tak długo ciągnąłem praca + studia a teraz przy trzydziestce się bawię z wypaleniem zawodowym przez niezdrowe podejście, także twój balans praca / dom jest o wiele zdrowszy
  • Odpowiedz
Zastanawia mnie to mega jak to jest w głowie osoby, która ma wywalone i potrafi usnąć wtedy gdy nie powinna


@falkor91: ja tak mam, wchodzi w nawyk i mam coraz bardziej wywalone i z tego nie mogę wyjść, nie polecam. Tęsknię za czasami kiedy jeszcze miałem motywację że coś muszę.
  • Odpowiedz