Wpis z mikrobloga

A ja uważam że discopolowiec to nie jest zły chłop.
Ona też zresztą nie jest zła. Nie dba o siebie ale to albo z powodu depresji, albo włączył jej się program mam bombelka nie muszę się starać, tylko po co wobec tego poszła do programu?

Będąc facetem zawsze się szuka czegokolwiek w partnerce to będzie fizycznie kręciło. W żadnym odcinku nie jest pociągająca. Ciągle fajki, nigdy nie umalowana. Nigdy nie uśmiechnięta, zaczynając związek trzeba chociaż sprawić żeby partner miał dobre skojarzenia z nami. To może zatrzymac kogoś mimo że coś tam może się nie spodobać.
Przypominam że to ona zasnęła po weselu w taxowce jak on coś opowiadał o sobie xD

Dobra on potem się odpalił żeby wolał jakby się inaczej ubrała.
Ale czy coś by to jej umniejszyło jakby potem rzeczywiście coś sexowniejszego założyła?
No chyba nie twierdzicie że baba to może w worku po ziemniakach chodzic bo liczy się tylko charakter?

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 9
@lubielizacosy: też się gościowi nie dziwię,nie podoba mu się,bo komu tak naprawdę by się podobała z tą wieczną miną srającego kota na pustyni i po tym co pokazała,ale ja na jego miejscu już 3 dnia bym jej powiedział,że nic z tego nie będzie i żebyśmy spędzili resztę dni w miłej atmosferze i jak się cyrk skończy to sajonara. Przecież nie tylko wygląd mu w niej nie pasuje ale i wszystkie nawyki,o
@lubielizacosy: nie sposób się nie zgodzić. generalnie związek z kobietą która ma dziecko w wieku Rysia jest ciężki. to już widać było w odcinku gdy wrócili do jej domu i 100% atencji poszło na dzieciaka. Z jednej strony - w pełni zrozumiałe bo maluch wymaga jej czy tego chcemy czy nie ale z drugiej to podejrzewam że jakikolwiek facet pojawi się w jej życiu to nie chciałby na początku związku iść
@thepjoter: Pierwsze lata życia dziecka polegają na nieustannym utrzymywaniu go przy życiu - karmienie, sprawdzanie w nocy czy oddycha jak się za długo nie budzi, uczenie, żeby nie wybiegać na ulicę, obserwowanie jednym okiem czy zaraz się nie wywali na coś twardego. Logiczne, że potem się to przestawia w ciągu sekundy i ma w dupie, że się sfajczy, nie? XD To nie jest kwestia złych bab, tylko natury, potomstwo chroni się