Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie najciekawszym newsem dnia jest decyzja Taurona o wypowiedzenie umowy klientom indywidualnym na dostawy gazu...
Oburzenie Sasina jest wiosenką na torcie, Tauron tłumaczy się, że wg prawa może wypowiedzieć umowy bo przecież wszyscy mówią, że gazu mamy dostatek, a ceny po limitach są takie super że na pewno te braki gazu dla klientów indywidualnych zostaną pokryte z rezerw tak jak mówi o tym ustawa że powinno się stać, co za tym idzie koszty poniesie też państwo a nie oni...niezłe śmieszki ;)

Jestem ciekaw czy skończy się to tak samo jak w Wielkiej Brytani, że rząd wycofa się rakiem z limitów na energię i ciepło..pisowców chyba dopadła ręka wolnego rynku po tym jak firmy widziały jak fajnie współpracuje się jako prywaciarz z rządem przy dopłatach do węgla...

#gielda
Pobierz
źródło: comment_1666129116VbY1cIaZHNusmK9YSOb8cr.jpg
  • 6
@picasssss1: oj nie był bym taki pewny, to tak działa jak wszystkim jest na rękę żeby odejść i wziąć premię, jak ktoś chce zrobić pod górkę komuś to nie jest takie przyjemne że zniknie chłop z dnia na dzień, a że zima blisko....to czas gra na korzyść tego prezesa mocno ;P
chłop na pewno wie jakie w ręku trzyma karty.....jak by tak ludziom dupy marzły całą zimę to ciekaw jestem kto