Wpis z mikrobloga

@Iskaryota: xD Plus syropy które podobno smakują gorzej niż nawet z mcdolalds, ale za to wychodzi drożej. A śmieli się z tych co na telezakupach mango kupowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zelaznyy: ja to wiem, ale nie ma wtedy znaczka wiodącej marki

@cynamonowazaslona: a nie wiem, tak na wieczór włączyła mi się maruda. Oczywiście, że #!$%@? mi do tego xD. Nikomu nie bronię przepłacać kilkukrotnie za gaz w butelce z firmowym gwintem xD

@gorzki99: to jest fajna rzecz, ale nie za taką cenę
  • Odpowiedz
to jest fajna rzecz


@Iskaryota: Nie twierdze ze nie. Mi tam wystarczy sodastream. Tylko chodzilo mi o cos innego. Jedna zwykla butla z gazem jest duuuuuuuuzo tansa od tych oryginalnych alych badziewii. Da sie proces zoptymalizowac :)
  • Odpowiedz
@mikau: W PL też wychodzi w ogólnym rozrachunku taniej i smaczniej, więc nie rozumiem tego "fenomenu" aczkolwiek gratuluję im PRu skoro tak to jednak udaje się sprzedawać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorzki99: ja kupiłem Soda Stream a pompuje butle u jakiegos czeska z gazami technicznymi za 15pln butla. I finansowo ma to sens. Mam dwie butle ktore rzekomo pompuja 60l gazem per butla. Ja lubie mocno gazowana wiec psiuram wiecej. Mysle ze z dwoch butli nagazuje 100l wody. Wczesiej uzywalem wody filtrowanej z kranu ale denerwowalo mnie to ciagle powolne nalewanie. Zdecydowalem sie na kupowanie wody w biedrze za 1.99pln za 5L.
  • Odpowiedz
Zdecydowalem sie na kupowanie wody w biedrze za 1.99pln za 5L. Podsumowujac mam 100l wody mocno gazowanej 70pln


@Adibados: Jak Ty zes to policzyl? 2pln za 5l robi 20pln za 50l i 40pln za 100l.

Mysle ze z dwoch butli nagazuje 100l wody

za 15pln butla


tutaj z kolei mamy 30pln za 100l. Te 70pln to skad wziales?

Ja tam mam gdzies te groszowe sprawy. Najwazniejsze ze mi sie butelki po
  • Odpowiedz
@Ochlapto: Hameryki tos Pan nie odkryl :P

Rozwiazania sa 2.

jedni podpinaja bezposrednio butle 6kg CO2 pod urzadzenie a inni nabijaja naboje z butli.

Jak masz miejsce w kuchni i masz jak "zakamuflowac" butle to nabijanie naboi nie ma sensu. Ale z drugiej strony jak ma ci butla stac na widoku to juz lepiej nabijac naboje a butle trzymac gdzies w szafie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorzki99: 40pln kosztuje 100l wody w baniakach w biedronce, 30pln kosztuja dwie butle nabite. Wydaje 70pln i mam 100l wody. Marnuje troche mniej plastiku. Pije duzo tej wody wiec wychodzi troche lepiej
  • Odpowiedz
30pln kosztuja dwie butle nabite. Wydaje 70pln i mam 100l wody.


@Adibados:
No i spoko. Piszesz ze z 2 butli masz 100l

Mysle ze z dwoch butli nagazuje 100l wody.


a dwie butle to 30 pln.

Skad wziales 70 pln?
  • Odpowiedz