Wpis z mikrobloga

@Azax: hahahahahaahaaaa gruhal karma wraca juz dawno to powinienes wiedziec, a ta ktora wraca do ciebie to dopiero jej poczatek, za to wszystko co ludziom zrobiles
  • Odpowiedz
@mimik739: Przecież to wiadomo, nie zachowałeś należytej ostrożności i niepisanej zasady 3 sekund. Osobiście gardzę kierowcami co siedzą "na zderzaku" i sam czasem mam ochotę nacisnąć na złość hamulec do podłogi, tylko szkoda mojego kręgosłupa i zdrowia. Wolę nieco przyhamować, aby go w-----ć aby mnie wyprzedził i komuś innemu siedział "na zderzaku" ( ͡° ͜ʖ ͡°) (Oczywiście mowa o jeździe powyżej 60km/h, a nie w korkach
  • Odpowiedz
@tomus8520: Prawo jazdy mam prawie 20 lat. Praktycznie już nic nie jest wstanie mnie zaskoczyć i wiem, że można się "wszystkiego" spodziewać po innych kierowcach. Sam jeżdżę ostrożnie i sytuacji niebezpieczne też się zdarzały, ale dzięki zachowaniu ograniczonego zaufania wychodziłem z nich bez szwanku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@prawilnik: nie siedziałem mu na zderzaku ..... to bmw gwałtownie zaczęło hamowac z piskiem opon bo tir przed nim się zatrzymał.... ja już w takiej sytuacji nie zdążyłem wyhamowac choć również hamowalem z piskiem opon .... już mam założone zimówki więc to też ma znaczenie ... lecz odległość pomiędzy była spora nie zdążyłem jak widać odstęp był zbyt mały.... moja wina I tyle ... ale nie pisz ,że trzeba siedzieć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@prawilnik: możesz jeździć 100 lat i uważać.... a ktoś może jechać n------y i nie wyjdziesz z tego zywy ... nie ma na to mocnych ... dlatego jak ktoś mi mówi, że on jeździ 30 lat i ma w c--j doświadczenia to mi się trochę śmiać chce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@prawilnik: również jeżdżę bardzo ostrożnie i stosuje zasadę ograniczonego zaufania ,ale czasami zabraknie ci dosłownie 2 lub 3 sekund na reakcje i kaput ....
  • Odpowiedz
@mimik739: Trudno mi to oceniać, ale ważne jest aby z każdej takiej sytuacji wyciągnąć lekcję. Bo następnym razem znowu ktoś zahamuje ostro z piskiem opon, a ty np. znowu nie będziesz miał rezerwy odległości do takiej sytuacji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prawilnik: to moja pierwsza kolizja od 10 lat i mam nadzieje ,ze ostatnia . Wyciągnę wnioski , spokojnie . Dobrze ,że nie jechałem wtedy ciężarówka bo bym skasował gościowi cały samochód
  • Odpowiedz