Wpis z mikrobloga

Gość tutaj pisze do mnie w wiadomości prywatnej,że cały czas mu banują konto na Tinderze i Badoo,że jest tutaj nowy i żebym mu coś poradził bo zaczyna przygodę z aplikacjami randkowymi i chce poznać miłość życia no to zagadałem do niego żeby pokazał mordę a on do mnie czy to ma aż tak duże znaczenie,że dla niego liczy się ciekawy opis koleś ewidentnie niewie o co chodzi na rynku matrymonialnym widać,że jest spoko Mirkiem,ale sami zobaczcie z czym on chce wyjeżdżać i nie,że to wstawiam bo chce z niego bekę pocisnac tylko chce pokazać jak koleś jest odklejony i nieświadomy
#tinder
Dejw983 - Gość tutaj pisze do mnie w wiadomości prywatnej,że cały czas mu banują kont...

źródło: comment_1666095740YRscDyGfar26mxi7olbJzq.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • 8
@Dejw983 dlaczego ludzie, którzy "chcą poznać miłość życia" korzystają z aplikacji służących do umawiania się na jednorazowy, niezobowiązujący seks czyli np. Tinder albo Badoo?
  • Odpowiedz
@ziuaxa: My wiemy jak to wygląda bo nie od dziś jesteśmy na wykopie,ale on nic niewie jest ze wsi bo go trochę wypytywałem to mi co nieco zdradził i najlepsze jest to,że on uważa się za atrakcyjnego faceta xd mówi,że mięska w miejscowości gdzie jest 900 mieszkańców i niewie gdzie poznać dziewczynę
  • Odpowiedz
@Dejw983 sądząc po tym foto gosciu może mieć też lekka nadwagę, do tego ta blada cera, trądzik, widać od razu że niepeklujący ( ͡° ʖ̯ ͡°) tacy już niestety som, uważają się za nie wiadomo kogo, swoje dziewictwo traktują jak jakiś dar który mogą ofiarować kobiecie.. Badania twardo pokazały że kobiety brzydzą się prawiczkami. Gosciu jest totalnie odklejony, długa droga przed nim.
  • Odpowiedz
@Dejw983: czytając tagi tutaj to mysle, że gość może nie trollowac, tutaj przewinęło się mnóstwo osób którym wydawało się, że były dużo atraakcyjniejsze niż w rzeczywistości, ogólnie na tagu blackpill mało kto umie w miarę obiektywnie ocenić smv co dobitnie ukazał eksperyment Black pill Rawa, Adrian the normie
  • Odpowiedz