Wpis z mikrobloga

Juz ktorys raz sie z tym spotykam, ze ktos mi mowi, ze Zelenesky to jest be, bo wystapil w teledysku tanczac w szpilkach (vid rel).

Powiedzcie mi prosze bo ja serio nie rozumiem: co z tego? Co nawet jesli jest gejem? Co jesli jest transem? Co to zmienia, w jaki sposob go dyskredytuje?

Serio pytam, bo zastanawiam sie, czy jak ktos jest homo, albo nie wiem lubi rozowe pluszaki, a moze smakuje mu lukrecja - to jak rozumiem jest jakis zbior regul 'zakazanych' po ktorych mozna kogos uznac za 'nie-czlowieka', zdehumanizowac? Gdzie znajde ten zbior, kto o nim decyduje?

Bardzo chce poznac tok myslenia takich osob, przekonanych ze moga decydowac o zyciu innych, bo im sie cos wydaje.

#pytanie #ukraina #wojna #zelenski #wtf
m.....0 - Juz ktorys raz sie z tym spotykam, ze ktos mi mowi, ze Zelenesky to jest be...
  • 33
  • Odpowiedz
@marcooo80: Jako aktor mógłby nawet występować przebrany za pszczółkę Maję. Nie zmienia to faktu, że będąc prezydentem okupowanego kraju stanął na wysokości zadania i jedyne co mnie teraz zastanawia to jak on może chodzić z tak wielkimi jajami.
  • Odpowiedz
@marcooo80: ani razu się z tym nie spotkałem. Walczysz z przeciwnikiem którego sobie wymyśliłeś.


@Nie-mam: Ja wczoraj odpisywałem tutaj takiemu, co był oburzony w tym temacie. Na FB pod każdym chyba postem o Ukrainie można to znaleźć. xD
  • Odpowiedz
Powiedzcie mi prosze bo ja serio nie rozumiem: co z tego? Co nawet jesli jest gejem? Co jesli jest transem? Co to zmienia, w jaki sposob go dyskredytuje?


@marcooo80: To z tego że kacapia od lat prowadziła narrację że geje są słabi i niemęscy. Sytuacja gdy przez lata śmiejesz się z kogoś jaki to nie jest słaby po czym on spuszcza ci sromotny #!$%@? to ostra kompromitacja. Dlatego tak bardzo
  • Odpowiedz
@marcooo80: Arma kacapskich trolli chwyta się absolutnie każdego chwytu jaki się tylko da, by tworzyć różnorakie projekcje motłochowi. Na 100% społeczeństwa, lekką ręką 1/3 krzywej to prawdziwe przygłupy i to dla nich jest to skierowane. Przygłup z iq bliskim upośledzenia umysłowego, bez przemyślenia i nieświadomie zgodzi się z kacapskim trollem, że Zeleński w szpilkach oznacza zgodę na mordowanie w Ukrainie, bo jak tak można i że homo, lgbt i naziści.
  • Odpowiedz
@marcooo80: o panie to jeszcze nic! słuchaj tego: Premier Finlandii piła ALKOHOL podczas domówki z przyjaciółmi!!

No i nie uwierzysz jaka opcja polityczna z tego powodu podniosła największą wrzawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sytuacja gdy przez lata śmiejesz się z kogoś jaki to nie jest słaby po czym on spuszcza ci sromotny #!$%@? to ostra kompromitacja. Dlatego tak bardzo by ich bolało gdyby Zełeński był gejem.


@KaloszSzatana: No ale to przecież jeszcze gorzej dla tej narracji. Nie dość że zgarniają #!$%@? od słabych, to także od geja.
  • Odpowiedz