Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 162
Rano coś mi miauczało na podwórku, ale kota nigdzie nie widać, okazało się że siedzi na drzewie i boi się zejść, godzinę później najedzony i śpi jak u siebie xD

To chyba jakiś młody, przyzwyczajony do ludzi i nawet umie korzystać z kuwety. Nikt z bliższych sąsiadów nie przyznaje się do niego.

Tak więc chyba mam kolejnego kota xD Moje dwa kocury niezbyt zadowolone z tego faktu

#koty #pokazkota
pesymistyk - Rano coś mi miauczało na podwórku, ale kota nigdzie nie widać, okazało s...

źródło: comment_1666081144Ml4sgw9UsS3KRGsspGoauT.jpg

Pobierz
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pesymistyk rude koty są z charakteru #!$%@?. Nie pożałujesz. Ja też kiedyś dawno mialam trzy koty... Ale to było osiem kotów temu także uważaj bo po trzech to juz górki.


@MaseczkaDoLurkowania: potwierdzam, miałem rudzielca 13 lat i był to najwspanialszy i najbardziej kochany kot, jakiego w życiu miałem okazję poznać. Jeden kolega również ma rudego kota i jest strasznie miziasty i gaduła.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MaseczkaDoLurkowania: dla porównania mam jeszcze 6 letnią burą kotkę, ta to jest głupek w porównaniu do rudzielców, a zwłaszcza jest wybitną sierotą. Na porządku dziennym potrafi spaść z kanapy, kiedy się przewraca z boku na bok, wskakując na oparcie grzbietem walnąć się o parapet lub ogólnie się rozbija po chałupie xD
@Skoorwol Moja bura była taka sama. Trochę z tego wyrosla po tym jak udało jej sie spaść z zabezpieczonego balkonu i się połamać. Reszta burasów w miarę normalna. Za to z czarno-białymi mam takie doswiadczenie że to zaszczańce. Jedyne kotki którym zdarza się załatwiać poza kuwetą.

@RycerzSzaregoMelanzu mój rudzielec lubil kiedyś oglądać telewizję ale tylko programy przyrodnicze, najchętniej o kotach albo informacyjne ze względu na przesuwające sie paski. Kiedys włączyłam mu film
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MaseczkaDoLurkowania: To ja swojej wariatce odpalam na yt kotki do oglądania, to stoi pod telewizorem i ogląda. Dzisiaj włączyłem jej, kiedy siedziała mi na kolanach. Tak wystartowała pod tv, że przeorała mi pazurami kolano ( ͡° ʖ̯ ͡°)