Wpis z mikrobloga

Wiadukt na Dąbrowskiego-rozpoczety nie skończony
Wiadukt na Przybyszewskiego-rozpoczery nie skończony
Urząd miasta Łodzi:
Zamknijmy jeszcze rydza i Śląska będzie smiesznie
#lodz
  • 42
  • Odpowiedz
Łódź jest najbardziej zakorkowanym miastem na świecie


@mikeywwa: No jeśli całe życie się siedzi tylko w jednym mieście, ew. odwiedza się Zgierz lub Pabianice to nie dziwota że ma się taki światopogląd. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mikeywwa: człowieku mieszkam w tym mieście 12 lat xD opuść ciepły #!$%@?łek i jedź zobacz jak to wygląda w innych miastach przestaniesz płakać
  • Odpowiedz
  • 2
@mikeywwa metodologia tych rankingów bada roznice przejazdu w godzinach szczytu vs poza godzinami szczytu. Więc paradoksalnie miasta w których nawet poza godzinami szczytu jest korek, wypadają w tym rankingu dużo lepiej niż Łódź gdzie rzeczywiście różnica jest spora ( bo poza godzinami szczytu na drogach jest względnie luźno)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

z czym do ludzi synek


@mikeywwa: no właśnie, z czym synku do ludzi. Czekam na Twoją relacje powrotną w której jako jedyny będziesz pokonywał odcinek 3 godziny, po czym kupisz sobie małpeczkę + dwa piwa, "zerzygasz" się i napiszesz wykopowe wysrywy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wi3hu: wpadłem na tydzień do Łodzi złapałem się za głowę miasto jest kompletnie nie przejezdne samochodem a komunikacją miejską to już wogóle Xd
  • Odpowiedz
@4pietrowydrapaczchmur: a jest już jakiś opozycjonista, który nie jest z pisu? Nie? No to dokładnie tak będzie. Mieszkańcy pamiętają rządy ostatniego pisowca, który rozkradł wszystko co się dało. Wolę Zdanowską, która robi coś po mału niż kolejnego Kropiwnickiego czy #!$%@? Budę, który bardzo nie chciał jakiegokolwiek rozwoju miasta
  • Odpowiedz
@krucjan: jeżdżę regularnie po wszystkich miastach w kraju, Łódź i Warszawa są poza systemem.
Poniżej centrum Wrocławia i Kraków.
Dopiero może Szczecin
  • Odpowiedz
Wiadukt na Dąbrowskiego-rozpoczety nie skończony

Wiadukt na Przybyszewskiego-rozpoczery nie skończony

Urząd miasta Łodzi:

Zamknijmy jeszcze rydza i Śląska będzie smiesznie


@wi3hu: #!$%@?, ale zapoznaj sie z tym jak dziala prawo i przetargi publiczne, przeciez to nie od urzednikow jest zalezne jak juz papiery pojda w swiat, jakby chcieli NIE zamykac bo ktos nie wywiazal sie z umowy (m.in. wiadukty) to kary umowne takie ze my czyli podatnicy sie zesramy, bo robota
  • Odpowiedz
@brakloginuf: ja dobrze wiem jak to wygląda, sam brałem w tym udział
Jednak można tym zarządzać. Pewne przetargi przesunąć w czasie gdy inne nawaliły. Tu zaczynanane są remonty gdy inne, nawet gdyby były wykonane w czasie, nie zakończyły się i to obok siebie.
Wyznaczany jest objazd remontu i po tygodniu objazd jest w remoncie. To jest istny Bareja.
Zamykane są jedną po drugiej kluczowe ulice, będące podstawą ruchu w danym regionie
  • Odpowiedz
@wi3hu: #!$%@? na Chojnach rozkopali wszystkie wyjazd z osiedla. Strażacka rozkopana, kosynierów rozkopana to co, do spółki jebniemy paradną i matek polskich.

#!$%@? 30 lat nie remontować ulic żeby się potem zabrać za wszystkie na raz to trzeba mieć łeb
  • Odpowiedz