Wpis z mikrobloga

@msichal: #!$%@? a nie ma racji. Koles chce dodac fajny bajer do schodow, a nie zna sie na temacie (bo i po co mu ta wiedza potrzebna na codzien?). Wchodzi na grupke i zadaje pytanie, bo to latwiejsze i tez da efekty, o ile nie trafi na elektrodowego buca.
  • Odpowiedz
@2plus1: no ale chłop ma rację, jak nie zna podstawowych zasad działania taśm i sam nie wie co chce, to gówno zrobi i tak


@msichal: No a kiedy ma się pierwszy raz nauczyć?

Cechą głupich ludzi jest przedstawianie prostych rzeczy jako arcytrudne. Boją się że ktoś poświęci kilka dni swojego życia i wygryzie ich z interesu czy co?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@2plus1: No ale trzeba być kaleką aby nie umieć wpisać w Google taśma rgb i wybrać z over 9000000 taśm w różnych cenach i kolorach. Temat mocowania to naklejenie tego jak taśmy samoprzylepnej w konfiguracji odpowiadającej użytkownikowi. Serio, 21 wiek ludzie w 5 mikrosekund wystalkuja inna osobę na socjalkach i dowiedzą się co #!$%@?ła 3 dni temu na domówce. Tiktok snapchat instagram i facebook a są gorzej niż kulawi w internecie.
  • Odpowiedz
Sam nie raz korzystałem z słynnej opcji szukaj i te algorytmy wyszukiwania na grupach fb to czasem o kant dupy obić. Poza tym po to jest grupa z poradami, żeby pytać o poradę. A to czasem wygląda tak, że te grupy to są chyba tylko po to, by niedowartościowani b00merzy mogli się poflexować, że posiadają jakąś wiedzę tajemną. A potem Ci sami b00merzy płaczą, że młodzi nic nie umieją, mimo że chwilę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Canova: Dokładnie, masa poradników i opisów na forach i YouTube, ale nie #!$%@? pokażcie mi co mam kupić i co mam zrobić.
Jakoś nikt nie pyta: ej chciałbym zrobić spaghetti. Macie jakieś zdjęcia? Podeśle ktoś link jaki kupić makaron?
  • Odpowiedz
@caius_cosades: kupujesz gotową taśmę z kauflanda, montujesz, pokazujesz w internecie i dowiadujesz się, ze dokonałeś najgorszego mozliwego wyboru, bo ta taśma psuje sie po tygodniu, diody nie świecą rownomiernie, nie masz polowy funkcji, ktore są juz standardem na rynku, zasilacz wywala bezpieczniki, a do tego buczy i kopie prądem male dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@caius_cosades: I jak chcesz taką gotowa taśmę poprowadzić żeby to jakoś wyglądało?
minimum to pociąć na kawałki i połączyć przewodami, może to faktycznie nie jest rocket science, ale ja bym na przykład pomyślał o spięciu ich na środkach żeby bez sensu nie ciągnąć kabli do krawędzi, do tego pewnie wypadałoby dobrać zasilacz, chyba że akurat trafisz idealną długość.
No dobra, nie ma w tym super filozofii, ale przynajmniej lutować wypadałoby umieć
  • Odpowiedz
No ale trzeba być kaleką aby nie umieć wpisać w Google taśma rgb i wybrać z over 9000000 taśm w różnych cenach i kolorach.


@Canova: to bait? Sam sobie odpowiedziałeś - trudno jest wybrać z pośród 9000000 taśm, co innego gdy wybór zawęzi się do 8. Ktoś na grupie może ma podobne oświetlenie pod schodami, jest zadowolony z konkretnych ledów, barwy, mocy i zasilacza + może mieć jakieś patenty np. na
  • Odpowiedz
@2plus1 @n4zarh
na wykopie jest identycznie

Wczoraj się zapytałem czy są firmy (po googlowaniu ang neta już wiem że są) które kupią ich zdaniem dobry pomysł na apkę.

Pod moim postem 30 komentarzy o tym jaki to mam pewnie ch**owy pomysł i że takich firm nie ma XD
  • Odpowiedz