Wpis z mikrobloga

@xetrian: Buuhaaj był najlepszy, ale nie oferuje już hhc-o. Perpetua czy Saltypot są raczej porównywalne. Na Allegro masz jeszcze usera "cannabis_locales". Ich susze czy hasz nie nadają się raczej do wapowania. Ludzie mówią, że palony dużo lepiej się wchłania. Z wapo - tak jakbyś zioło pomieszał z dużą ilością cbd. Relaks, chwilę coś w głowie się dzieje i koniec. Mają też kartridże, mam jedną sztukę, nie próbowałem jeszcze. Ale spróbuję raczej
  • Odpowiedz
@Pioter1987: Mordo, jak tylko były pierwsze cartridge od saltypots i zamówiłem to jakość tego oleju była porównywalna jakbym palił zwykłe catridge z thc. Olej ciężko spływał, po buchu drapało gardło. Po kilku tygodniach jak znowu zamówiłem, to olej był rzadki jak liquid od epeta, i gardło drapało dopiero biorąc kilka głębszych buchów. Widać, że został z jakąś gliceryną rozpuszczony, żeby więcej na tym mogli zarobić. Dla mnie dziwne jest to, że
  • Odpowiedz
@ZwalaPoBenzo: Od jakiegoś czasu nie kupowałem kartridżów, bo na samym początku kupiłem 4 od 3 producentów i jeszcze do kupy z pół ml mi zostało. Od Saltypot i Buuhaaj, Perpetua kapkę odstawała szybkością zużycia. Buuhaaj chyba najdłużej się trzyma - był pierwszy i jeszcze na 2-3 razy mam. Cannabis locales jest rzadszy niż reszta. Zobaczymy jak będzie działał.
Chciałem mówić, że są różne stężenia (od 90% do 99% i czuć różnicę)
  • Odpowiedz
@xetrian: To nie jest alternatywa dla thc, tylko 100ml napoju o legalnym stężeniu thc. A, że cała butelka może zawierać nawet 300mg thc (żaden producent nie podaje dokładnie ile, ale dla porównania: 200mg thc masz np. w 1g medycznej Aurory) i całkiem przypadkiem można niechcący wypić więcej niż dawka sugerowana to efekt może być ciekawy.

Zależy co chcesz osiągnąć. Ja jestem pacjentem i shoty lub hhc-o stosowałem bo działa tak samo
  • Odpowiedz
@Pioter1987: na mnie ostatnio GreenOuty działają dwa razy słabiej, niż działały wcześniej (a miałem sporą przerwę). Nie wiem czego to wina, ale ostatecznie wolę już hhc-o z przerwami, które starczy na 2-3 tygodnie, niż greenouta za nieco poniżej połowy ceny carta od Perpetuy, który schodzi w jeden wieczór.
  • Odpowiedz